Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
20.09 godz. 16:30, LKJ, Klasyk Bychawski
#1
Hej,

W piątek zapraszam na klasyk bychawski (+/- 70km) ;-) Tempo takie jak na "ustawkach KermitOZ'a" :-P Całość po asfalcie, lampki obowiązkowe. Trasa w opisie tematu.

EDIT: Jak ktoś ma problem z przednim oświetleniem to mogę zabrać i pożyczyć czołówkę.
Odpowiedz
#2
Obecny.
Who Dares Wins
Odpowiedz
#3
Do Osmolic jedziemy przez Polanówkę i Żabią Wolę czy przez Kolonię Prawiedniki ?
Who Dares Wins
Odpowiedz
#4
Jak uda mi się zgrabnie ominąć korki to i ja się pojawię
Odpowiedz
#5
Calme napisał(a):Do Osmolic jedziemy przez Polanówkę i Żabią Wolę czy przez Kolonię Prawiedniki ?

Zobaczymy jaki ruch będzie panował na osmolickiej - jak będzie dużo samochodów to jedziemy przez kolonię.

Pat napisał(a):Jak uda mi się zgrabnie ominąć korki to i ja się pojawię

Zaczekamy (5-10 min) ;-)
Odpowiedz
#6
slv napisał(a):
Calme napisał(a):Do Osmolic jedziemy przez Polanówkę i Żabią Wolę czy przez Kolonię Prawiedniki ?
Zobaczymy jaki ruch będzie panował na osmolickiej - jak będzie dużo samochodów to jedziemy przez kolonię.
W sumie w piątek to będą wracać z pracy o tej porze - to jedźmy opłotkiem lepiej przez wichurę Smile
Who Dares Wins
Odpowiedz
#7
slv napisał(a):Hej,

W piątek zapraszam na klasyk bychawski (+/- 70km) ;-) Tempo takie jak na "ustawkach Prezesa" :-P Całość po asfalcie, lampki obowiązkowe. Trasa w opisie tematu.

A dział to Ci się przypadkiem nie pomylił? :-P

A tak w ogóle proponuję odwrotny kierunek bo wiatr jest północno-zachodni, zachodni. W planowanej wersji tylko do Bychawy trochę by pomagał a dalej przez Strzyżewice i już do końca w gębę.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#8
Pat napisał(a):Jak uda mi się zgrabnie ominąć korki
Robisz licencję pilota? :-D
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#9
Jurek S napisał(a):A dział to Ci się przypadkiem nie pomylił? :-P

Nie. Wybierając dział wzorowałem się na Twoich ustawkach :mrgreen:

Jurek S napisał(a):A tak w ogóle proponuję odwrotny kierunek bo wiatr jest północno-zachodni, zachodni. W planowanej wersji tylko do Bychawy trochę by pomagał a dalej przez Strzyżewice i już do końca w gębę.

Jurku, dziękuję za radę, ale proszę Cię ;-) Jak kogut rano nie zapieje to też mamy nie jechać? :mrgreen: :-P Halny nam nie grozi damy radę ;-)
Odpowiedz
#10
slv napisał(a):Halny nam nie grozi damy radę

Tam, faktycznie jest jakoś tak, że w twarz wieje i ciężko się jedzie. Warto przemyśleć.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości