Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
29.09 IV Rajd Łęczna na Rowery
#1
Hej

Zapraszam na IV rajd "Łęczna na rowery". W tym roku pomagam przy organizacji, więc się wybieram do Łęcznej, szczegóły w innym wątku, łącznie rajd i dojazd z Lublina i z powrotem wyniesie niewiele ponad 100km Smile

Na miejscu ognisko i chyba pokazy/warsztaty ze sztukmistrzami, każdy dostanie koszulinę, myślę, że warto się przejechać. Zapisy od 8:30, start o 9, powrót do Łęcznej ok. 15:30.

[Obrazek: 296822497.jpg]
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#2
o 6.30 (sam nie wierze w to co piszę!) ustawiliśmy się przy Stokrotce na Willowej - dołączajcie jeśli jesteście z okolicy.
Wyruszamy punktualnie. Warunek: -nie będzie lało
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#3
Moja córka już zalanowala mi niedzielę, więc ja odpadam, dobrej zabawy.
Odpowiedz
#4
Szkoda że dopiero w Łęcznej zobaczyłem plakat :/
"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
Odpowiedz
#5
No szkoda Szymek, że nie wyczaiłeś na forum. W tamtą stronę pojechałem z Yanq, na drogę powrotną dołączyli jeszcze Tomek i Bartek (czytają forum niezarejestrowani) i pocisnęliśmy. Z forum była jeszcze hanka i jędrek z siedmioletnią Ewą, która cały dystans (40km, kilka km w terenie) pokonała na rowerze Smile Pod koniec nawet zainicjowała odjazd, będzie z niej niezła zawodniczka Big Grin

Na liczniku 122km, 7:05, średnia 17,3. Dawno się tak nie styrałem na rowerze (głównie z powodu bardzo niskiej prędkości - na rajdzie było bardzo wolno, zmarzłem strasznie). Poza Ogólnie było fajnie, sztukmistrze zrobili robotę, następnym razem muszę spróbować chodzenia po linie w butach z miękką podeszwą, bo w mega sztywnych mtb nie ma opcji żeby się nauczyć Big Grin
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości