Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rowerowe Pożegnanie Lata 2013-09-29 [N]
#1
Corocznie odbywa się na przełomie Września a Października w Parku Miejskim przy ul. 11 Listopada w Bychawie Festyn "Pożegnanie Lata" , zwanym również Świętem Pieczonego Ziemniaka.

Impreza dla niez-ROWER-yzowanych rozpoczyna się od Mszy Swiętej o 11:30 i trwa nawet do Północy.

A więc zapraszam na jedną , bądź obie części imprezy. Będą być może : zespół ludowy i disco polo i inne atrakcje :-))) Przy okazji się jeszcze spotkamy i pooprowadzam po Bychawie :-D

Więcej na : http://bychawa.pl/projekt/1387-rowerowe ... -lata.html

POZDRAWIAM.
Odpowiedz
#2
Ktoś się wybiera do Bychawy :?:
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#3
Ja jeadę w szególności zainteresowały mnie zespoły Disco-Paolo :-D
które będą grały do 0:00
Wyjeżdżam punkt 8:00 :oops: :oops: :oops:
"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Odpowiedz
#4
KrzysiekP napisał(a):Ja jeadę w szególności zainteresowały mnie zespoły Disco-Paolo :-D
Nie miałem pojęcia, że słuchasz tak "poważnej" muzyki :mrgreen:
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#5
Bardzo miło było dzisiaj spotkać Mariusza 200 m od własnego domu Tongue NIEBYWAŁE, fajny Gość ;D
Odpowiedz
#6
Rowerowe Pożegnanie Lata w Bychawie okazało się bardzo przyjemnym popołudniowym lajcikien doliną Kosarzewki ;-)
https://picasaweb.google.com/1161054944 ... Bychawa02#
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#7
Sympatyczna impreza. Momentami przejazdy całkiem jak nasze. :-D
Szkoda, że kilka imprez akurat wypadło w ten weekend. Ale za to była bogata oferta do wybrania sobie wyjazdu.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości