Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wojciechów - Nowy Gaj - Nałęczów
#1
Czy orientuje się ktoś czy ten odcinek jest wyremontowany? Kilka lat temu się przejechać nie dało tamtędy na szosie, bo dużo dziur, czy coś się zmieniło? Z góry dzięki za info Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#2
Grzesiu,gdy jechaliśmy w sierpniu do Kazika,nadal były dziury.Możesz je zobaczyć na zdjęciach ArtiArta z ustawki "Bardzo szosowy Kazik" ;-) .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#3
chyba już ktoś się zlitował i zerwał resztki tego asfaltu więc teraz jest już utwardzony szuter przynajmniej bez dziur..mogliby to ogarnąć bo to najlepsza trasa na nałęczów
Odpowiedz
#4
mak napisał(a):mogliby to ogarnąć bo to najlepsza trasa na nałęczów
No właśnie o to chodzi, jedyna dobra droga na Nałęczów jest ruchliwa, ale już olać to, w jedną stronę da się jechać, ale przecież jeszcze którędyś wrócić trzeba. Przez Czesławice masakra, przez Nowy Gaj masakra, przez Garbów duży ruch, przez Wąwolnicę i Niezabitów daleko i słaby asfalt. Jak żyć? Big Grin
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#5
Sorry, pomyliłem się ,zdjęcia przedstawiają odcinek Wojciechów-Niezabitów .Ale przez Nowy Gaj jest podobna nawierzchnia.
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#6
JuraS napisał(a):przez Nowy Gaj jest podobna nawierzchnia

Nic się nie zmieniło jak byłem tam 3 tygodnie temu. Dziury na 20 cm głębokości. Chyba, że nie mówimy o tej samej drodze bo ja mam na myśli tą od Powstańców.
Odpowiedz
#7
Gdyby ktoś z Was wybierał się do Nałęczowa trasą przez Nowy Gaj to może spotkać utrudnienia na tym odcinku: 51.260854,22.224802 do wjazdu w Powstańców 1863 roku. Kładą w końcu asfalt! Nie pytałem, czy położą na wcześniejszym odcinku, ale to już coś! :mrgreen:
Odpowiedz
#8
Potwierdzam , rano odcinek był zamknięty , ale dało radę lasem przejechać , po południu już jechałem po nowym asfalciku
Odpowiedz
#9
Iron79 napisał(a):Potwierdzam , rano odcinek był zamknięty , ale dało radę lasem przejechać , po południu już jechałem po nowym asfalciku

A do którego miejsca zrobili? Pewnie do początku wjazdu do lasu?
Odpowiedz
#10
slv napisał(a):
Iron79 napisał(a):Potwierdzam , rano odcinek był zamknięty , ale dało radę lasem przejechać , po południu już jechałem po nowym asfalciku

A do którego miejsca zrobili? Pewnie do początku wjazdu do lasu?

Już tak dokładnie nie pamiętam , ale raczej tak jak mówisz
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości