Strony (2): 1 2   
Jurek S   05-10-2013, 13:09
#1
Taka poobiednia rekreacja, ok 40 km, szosa-teren. Powrót przez Kunickiego lub Mętów-Zalew.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Michał Lubelski   05-10-2013, 13:51
#2
Zapowiada się ładna pogoda, więc postaram się być. I to punktualnie.
Janusz M   05-10-2013, 20:42
#3
propozycja ok pogoda pewnikiem ? ok trasa ok uczestnicy pewnikiem ok wiec jade lacze pozdrowienia
mani_73   06-10-2013, 03:50
#4
Kurna pojechał bym z Wami,ale nie mogę :-( Wszystkie siodełka są w Górach,a ja bez siodełka nie dam rady :-| Wybaczcie Panowie...To tyle.Jak by tu tak delikatnie,miłego pedałowania Panowie,i bez komentów proszę.Ważne aby być z tyłu.....Także tego :-P

Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą
JuraS   06-10-2013, 10:04
#5
mani_73 napisał(a):Wszystkie siodełka są w Górach,
Wena dopisuje,sądząc po godzinie wpisu autor właśnie powrócił z melanżu :-P .

Pozdrawiam,
Jurek
Jurek S   06-10-2013, 10:07
#6
mani_73 napisał(a):Kurna pojechał bym z Wami,ale nie mogę :-( Wszystkie siodełka są w Górach,a ja bez siodełka nie dam rady :-| Wybaczcie Panowie...To tyle.Jak by tu tak delikatnie,miłego pedałowania Panowie,i bez komentów proszę.Ważne aby być z tyłu.....Także tego :-P

No tak, bez siodełka to raczej trudno jechać :-x . Ja jednak zaryzykuję :-P . Tak sobie wyobrażam jakie miny muszą mieć ci czytający, którzy nie bardzo zorientowani w temacie siodełek :lol: , co też w tym RL się wyprawia.
A tak na marginesie, Marcinie organizator ustawki ma przechlapane bo zazwyczaj jedzie z przodu :-)

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
witkaz   06-10-2013, 10:37
#7
Jest ładna pogoda, wiec ja tez sie piszę jeśli miejscówka się znajdzie?
stonek89   06-10-2013, 10:51
#8
Jechałbym ;] Jeżeli się pojawię to z kumplem.

Kelly's Result 2008 ;]
Życie bez roweru powoduje raka i choroby serca
pawelm   06-10-2013, 11:28
#9
kuszaca propozycja i pogoda swietna ... eh nie jezdzilem w tym roku jeszcze a tu sezon prawie sie konczy
Lech   06-10-2013, 12:00
#10
Jurek S napisał(a):
mani_73 napisał(a):Kurna pojechał bym z Wami,ale nie mogę :-( Wszystkie siodełka są w Górach,a ja bez siodełka nie dam rady :-| Wybaczcie Panowie...To tyle.Jak by tu tak delikatnie,miłego pedałowania Panowie,i bez komentów proszę.Ważne aby być z tyłu.....Także tego :-P

No tak, bez siodełka to raczej trudno jechać :-x . Ja jednak zaryzykuję :-P . Tak sobie wyobrażam jakie miny muszą mieć ci czytający, którzy nie bardzo zorientowani w temacie siodełek :lol: , co też w tym RL się wyprawia.
A tak na marginesie, Marcinie organizator ustawki ma przechlapane bo zazwyczaj jedzie z przodu :-)
Jurek, a może zarzucisz jako Kierownik - "Siodełka obowiązkowe"?

"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
Strony (2): 1 2   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.