Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
08.10.2013, godz. 16:30, LKJ
#1
Zapraszam na dystans 50-60km. Kręcę w kierunku zalewu, a później się zobaczy (czyli montowanie trasy na bieżąco) - całość po asfalcie, lampki obowiązkowe. W przypadku braku chętnych - nie czekam pod LKJ. Tempo 20-25km/h.
Odpowiedz
#2
Postaram się być.
Prośba o zaczekanie 5 minut, będę zagęszczał ruchy żeby się wyrobić.
Łukasz
Odpowiedz
#3
Nie ma problemu, zaczekam.
Odpowiedz
#4
Skąd wiecie, że będzie na sportowo jak Slv jeszcze nie przyjechał i nie wiadomo jaka była średnia ? :mrgreen:
Who Dares Wins
Odpowiedz
#5
Dzięki za jazdę.
Przyjemna trasa. U mnie wyszło coś koło 60 km.
Jeśli ktoś mógłby podrzucić ślad w pliku gpx byłbym wdzięczny. Telefon mi przyświrował.
Łukasz
Odpowiedz
#6
Ręce opadają...

Dzięki dla osoby, która przeniosła ustawkę w to miejsce (czasami pasowałoby się podpisać - kultura tego nakazuje), poza tym Calme świetnie to podsumował.

Dzisiejszy dystans to 55km, średniego tempa nie podaję, bo przecież wszyscy wiedzą jakie było...

Była to moja ostatnia ustawka na tym forum, EOT z mojej strony.

[ślad]
Odpowiedz
#7
Sławek, przed rzucaniem oskarżeń też należałoby uważnie przeczytać. :-P Nawet dla niezalogowanych widnieje informacja ( w nagłówku Twojego tematu) kto przesunął temat. Dodatkowo wysłałem Ci info dlaczego. I już kiedyś na ten temat rozmawialiśmy (mailowo)
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#8
Jurek S napisał(a):Sławek, przed rzucaniem oskarżeń też należałoby uważnie przeczytać. :-P Nawet dla niezalogowanych widnieje informacja ( w nagłówku Twojego tematu) kto przesunął temat.

Ok, sorry. W mail'u takiej informacji nie ma, a to było moim źródłem.

Jurek S napisał(a):Dodatkowo wysłałem Ci info dlaczego. I już kiedyś na ten temat rozmawialiśmy (mailowo)

Twoja argumentacja jest bezsensowna. Nie baw się w wszechwiedzącego. Ustawka rozpoczęła się o 16:35, a o 17:05 przesunąłeś tą ustawkę do 'sportowych'. Argumentacja w stylu, cytuję:

[...]
I proszę, żebyś swoje wyjazdy, a wiem jak jeździsz pisał w dziale sportowym Smile
[...]

jest żałosna. Dla Twojej informacji - dzisiaj tempo dyktowali uczestnicy. Przesuwaj swoje ustawki, a nie takie o których nie masz pojęcia - dzięki nam user'om to forum żyje - a to dla Was administratorów/moderatorów powinno być najważniejsze.
Odpowiedz
#9
Jako obiektywny obserwator dodam coś od siebie.
Gdyby ustawka była w dziale sportowym, podszedł bym do niej z rezerwą.
A tak gdy ją zobaczyłem postanowiłem się nawet urwać z roboty.

Potwierdzam również że tempo było dostosowane do uczestników.

Jako że rzadko z wami jeżdżę, padały pytania czy nie za szybko?
Łukasz
Odpowiedz
#10
Udało mi się wybrać na część trasy, na całą czas nie pozwalał. Dzięki za ten wspólny kawałek, który był naprawdę rekreacyjny i można było swobodnie podczas jazdy pogadać, za co również dziękuję.
MM
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości