Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sob. 12.10.2013 godz.8:30 Lukoil JP II Kazimierz Dolny
#11
aqu napisał(a):(...)
Ok, spoko Wink
W momencie gdy pisałem że jadę, temat przeskoczył do treningów więc się wystraszyłem nieco. Pierwsza myśl- Jurek, znowu Ty! Wink

Niewidzialna ręka Admina zakręconego na punkcie wyjazdów rekreacyjnych :mrgreen:
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#12
aqu napisał(a):Czyli może być szansa lub nie Wink


Dziękuję za wyjaśnienie sprawy ale wolę poczekać na odpowiedź autora wątku.
Odpowiedz
#13
cubic napisał(a):Jest szansa na powrot do Lublina na godzine 16 max. 17 ?
Planuję powrót około 18-tej, dlatego pisałem o oświetleniu.

aqu napisał(a):W momencie gdy pisałem że jadę, temat przeskoczył do treningów więc się wystraszyłem nieco.
Artur, nie bój się, dasz radę Smile
Pozdrawiam
Odpowiedz
#14
Ok, to jadę. Wezmę dzisiaj od kuriera odebrane sakwy i je odpowiednio obciążę. Przy okazji przetestuje je na tych kocich łbach Smile Błota nie szukajmy a jak już to zróbmy to byle jak Wink

Ten dział Treningi, naprawdę odstrasza Undecided
Pozdrawiam
Odpowiedz
#15
I ja się tak zastanawiam czy te 160-170 z dojazdami dokręcę :-D, na powrocie może być ciężko ale jak Artur da czasem siąść na koło to może? przy opcji 150+40 dojazdy odpadam..
Odpowiedz
#16
Iron79 napisał(a):I ja się tak zastanawiam czy te 160-170 z dojazdami dokręcę

No proszę cię Iron. Wszystkie podjazdy Twoje Wink Straszliwie żałuję, że nie jadę z wami Smile
Odpowiedz
#17
Judaas napisał(a):Wszystkie podjazdy Twoje Wink

hehe dobre...za to na płaskim puchnę i tu liczę na pomoc Artura :-D

szkoda, że Cie nie będzie, chłopaki opowiadali, że forma u Ciebie ostro zwyżkuje
Odpowiedz
#18
Będę jeździł po tej okolicy na szosie - może uda mi się Was namierzyć i przejechać razem z Wami jakiś kawałek ;-) Jak chcesz Iron'ie koło to nie ma problemu - możemy się gdzieś ustawić to Ciebie odprowadzę nawet do Świdnika ;-) (jak coś PM).
Odpowiedz
#19
Pawel, pojechalbym z wami ale w sobote nie moge, czy rozwazales przesunac jazde na niedziele.
Pozdrawiam Tomek
Odpowiedz
#20
TomaS napisał(a):czy rozwazales przesunac jazde na niedziele
Niedziela tym razem bez roweru.
Pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości