Strony (4):    1 2 3 4   
aqu   11-10-2013, 18:32
#21
Iron79 napisał(a):I ja się tak zastanawiam czy te 160-170 z dojazdami dokręcę :-D, na powrocie może być ciężko ale jak Artur da czasem siąść na koło to może? przy opcji 150+40 dojazdy odpadam..

Spoko damy rade. Czyli jutro 07:40 wyjazd Wink

Pozdrawiam
Iron79   11-10-2013, 18:49
#22
aqu napisał(a):
Iron79 napisał(a):I ja się tak zastanawiam czy te 160-170 z dojazdami dokręcę :-D, na powrocie może być ciężko ale jak Artur da czasem siąść na koło to może? przy opcji 150+40 dojazdy odpadam..

Spoko damy rade. Czyli jutro 07:40 wyjazd Wink

Przeraża mnie ta godzina ale jadę ;-) , sprawdź PW
piotr73   11-10-2013, 19:26
#23
Panowie ja tylko tego tamtego wspomnę że jesteście w dziale sportowym to pompa musi być , tym razem zdjęć się nie domagam bo rozumiem że może nie być czasu na takie rekreacyjne duperelki , ale nie naróbcie obciachu z jakoś mizerną średnią nooo bo będzie obciach na cały Lublin o Świdniku nie wspomnę :mrgreen:
Iron79   11-10-2013, 19:34
#24
Trzepania to chyba nie będzie , oby tylko kolano się nie odezwało i nikt się tym razem nie zgubił :-)
aqu   12-10-2013, 19:48
#25
Cóż by tu rzec. Było wszystko oprócz błota. Pierwszy raz przezyłem cos takiego. Paul jesteś wielki. Dzięki Panowie za wspólne kręcenie. Zmykam na siłownie podciągnąc sie trochę Wink

Pozdrawiam
paul67   12-10-2013, 20:35
#26
Wydaje mi się, że umieściłem ten wyjazd w odpowiednim dziale. Pewnie niektórym średnia nieco powyżej 20km/h może wydać się mała, trzeba jednak wziąć pod uwagę dystans (u mnie dtd 146 km) i dużą ilość odcinków terenowych. Dodam jeszcze, że według Garmina zrobiliśmy 1188 metrów w górę.
Zgodnie z planem zaliczyliśmy parę fajnych zjazdów i podjazdów w Kazimierzu i okolicach. Odkryłem kilka nowych, ciekawych ścieżek, kilka podjazdów, tylko nie wiem dlaczego są one takie krótkie.
Okolice Męćmierza i Kazimierza wyglądają teraz cudownie, śmiało mogę napisać, że jest bardziej kolorowo niż w odwiedzanych ostatnio górach.
Pogoda trochę nie dopisała, na podjazdach jednak nikomu nie było zimno. Wiatr do Kazimierza mieliśmy sprzyjający, ale w drodze powrotnej dał nam nieźle popalić.

Dla szosowców nam dobrą wiadomość, wkrótce będą mogli dojechać do Nałęczowa od strony Nowego Gaju, dziś kładli tam czarny dywanik.

Dzięki Panowie za jazdę i towarzystwo, dzięki Kolegom, którzy jechali z nami tylko kawałek, szkoda, że nie mogliście jechać całej trasy.
Do zobaczenia wkrótce Smile

Pozdrawiam
damian.s   12-10-2013, 20:48
#27
paul67 napisał(a):Wiatr do Kazimierza mieliśmy sprzyjający, ale w drodze powrotnej dał nam nieźle popalić.

To całkowicie na odwrót niż u nas do Gardzienic :-)

[Obrazek: button-1421-black.png]
Jurek S   12-10-2013, 21:17
#28
Pawle, to będziesz musiał kiedyś zrobic dla nas rekreację. :-) Gdzieś w okolicach lata kiedy dzień dłuższy. Zapisywał ktoś ślad?

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Iron79   12-10-2013, 21:55
#29
Dzięki Paweł za ustawkę, każda twoja ustawka podnosi kondycję każdego rowerzysty Smile. Poznaliśmy dziś nowe ścieżki , widoki też robiły wrażenie. Nie dopisał wiatr, bo od kazika wiało mocno , a na witosa na powrocie to już był dramat.
U mnie 170 km (dokręciłem 1,1 km w Świdniku) .
Dziękuje Artur za towarzystwo na dojazdach i wszystkim uczestnikom ustawki i nie tylko za wspólne kręcenie.
Teraz muszę trochę odpocząć ....

Są fotki , mało to mało ale coś jest KLIK
KrzysiekP   13-10-2013, 03:42
#30
Dobrze że wyjwchałm po was bo byście nie trafili do domu
dzięki za rozgrzewkę :-D

"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Strony (4):    1 2 3 4   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.