Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Męska, spontanicznie tajna ustawka
#1
A było to tak. Wybrałem się na lajtowy przejazd nad zalew. Już po drodze spotkałem Paula67, ale jechał w drugą stronę. Przy przejściu na Kunickiego zaczepił mnie kolega, który rozpoznał mnie po stroju firmowym i tak dojechaliśmy do zalewu gdzie spoczęliśmy na chwilkę na ławeczce. Za moment pojawili się AugustXneuer i Paweł K i zaczęła się jazda ;-) . Dobrze, że Pań nie było, bo była naprawdę ostra. :mrgreen: Po kolejnej chwili dołączył Marecki i Pawel1656. Dystans nieistotny, "tępo" ostre. Wracałem już sam, ale oczywiście spotkałem kolejnych forumowiczów: Jaro, Elephant i młody człowiek, który powiedział mi dzień dobry, ale niestety nie skojarzyłem :-( . Takiej ustawki trzeba mi było :mrgreen:
Aha, jeszcze Seba soptkałem
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#2
Jurku wracałem z pracy z małą rundką wokół ZZ.
Moja dzisiejsza ustawka - z małżonką po sklepach :mrgreen:
Pozdrawiam
Odpowiedz
#3
Jurek S, hehe gdyby nie przypadek to bym Cię nawet nie zauważył bo zamyślony trochę byłem i nawet nie zwróciłem uwagi na strój.
Potem się odwróciłem na chwilę już miałem powiedzieć dzień dobry ale pierwszy mnie zauważyłeś :-)
Odpowiedz
#4
jakby co słabo rozpoznaję twarze - gdybym kogoś nie zauważył proszę nie miejcie pretensji :-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości