Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
13.10.2013, godz. 15.15, LKJ
#11
To ja od tych ludzi z lasu :-D

Dzięki za popołudniowe kręcenie. I czekanie raz na jakiś czas na mnie, ale jak pisałam wcześniej- z tych okolic spokojnie mogę się do domu doturlać sama ;-)
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#12
I ja dziękuję za miłe rowerowe popołudnie. Do następnego :-)
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#13
I ja Dziekuje za "lajcik" w niedzielne popoludnie az sie spocilem tak bylo spokojnie ale nie narzekam wiecej takich pogoda i krajobrazy rewelacyjna do nastepnego razu Pozdr:-)
Odpowiedz
#14
Stanowczo za grubo ubieracie się na te rekreacje :-D .

Dzięki!
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#15
Prawie w tym samym czasie wybieraliśmy się na taki lajt. Mieliśmy orzech do zgryzienia , czy jechać Jurku z Tobą czy wreszcie zrealizować plan przeczesania Starego Lasu wzdłuż i w szerz . Ponieważ od dawna bardzo nękał nas ten teren więc wybraliśmy ten SL. Jakże tam pięknie, feeria barw, cisza, podjazdy i zjazdy cudowne. Tu odpowiem na pytanie Barta--- tak , spociliśmy się jak mysz przy porodzie. W realu okazało się że jest bardziej ciepło niż przewidywaliśmy.
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#16
Wczoraj było trochę za chłodno, dzisiaj mimo zostawienia jednej warstwy lekko za ciepło. Z tą pogodą w październiku trudno ugadnąć.
Dzięki za fajne popołudnie. Fotki będą później jak jakieś konto założę na jakimś portalu ;-)
Odpowiedz
#17
Jurek S napisał(a):Zrobiłem dwa zdjęcia, ale mam już coraz mniej trybów w aparacie
Jurku może siada Ci matryca w aparacie
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#18
Ex Driver napisał(a):
Jurek S napisał(a):Zrobiłem dwa zdjęcia, ale mam już coraz mniej trybów w aparacie
Jurku może siada Ci matryca w aparacie

To chyba błąd lampy błyskowej bo właśnie odkryłem, że jak ją wyłączę to mogę robić i w automacie. Czyli na wyjazdy będzie akurat. :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości