Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wyscigowy rower złożony na ramie Superior.
#1
Witam,
sprzedam rower na którym ścigałem się 2 sezony. Służył mi do scigania się i nic po za tym, może kilka treningów w ramach regulacji itp.
Nie trenowałem na nim itp (od tego miałem szosę i zimówkę)
Rower złożyłem w celu ścigania się na wyscigach MTB (głównie maratony), ale ostatnio jeździłem więcej XC i także spisywał się godnie. Całość waży lekko ponad 9kg po ostatnich modyfikacjach. Rozmiar ramy jest dość specyficzny gdyż długość jej odpowiada ramom 18-19, jednak jest to rama 16,5. Dzięki temu mamy długą górną rurę, a krótką podsiodłową (z racji rozmiaru 16,5). Co nam to daje? Super się sprawdza na zjazdach i podjazdach, a także bardzo łatwo można ustawić sobie pozycje. Mam 180cm wzrostu i jest dla mnie super. Jest idealna dla ludzi 160-185cm. Każdy kto wsiądzie na ten rower od razu sobie chwali. Zapraszam na jazdę testową. Pomogę w doborze pozycji(długość mostka,korb,wysokość sztycy, szerokość siodła itp)

Tutaj pełna specyfikacja:
Rama SUPERIOR XP930 rozmiar 16,5 kolor błękitny. Widziałem tylko jeszcze jedną taką ramę w PL.
Osprzęt: Wszystko na XTR 970 za wyjątkiem manetek (XT). Uwaga: korba nie posiada napisu XTR gdyż została wypolerowana na lustro, ale jest to model XTR 970!
Pedały XTR także w komplecie.
Koła:
- przód 32 szprychy piasta XTR, obręcz ZTR Alpine i szprychy competition
- tył 32 szprychy piasta XTR, obręcz MAVIC 717 i szprychy SAPIM CX RAY. Uwaga tylna piasta wymaga przeglądu i wymiany smaru gdyż po tym sezonie słychać jak w łożyskach znajduje się piasek lub coś w tym stylu.
Mostek: Syntace F99
Kierownica: SyntaceLowrider CARBON + bardzo lekkie chwyty KCNC EVA
Siodło: Selle Italia XC Gel Flow
Hamulce: tarcze XTR (najnowszy model, przód 160mm, tył 140mm),
zaciski i klamki AVID Elixir R
Amortyzator: RST First Platinum RL, jest on troche przerobiony i ma goleń olejową od ManitouR7 oraz system blokady i manetke od RockShox SID w wersji PUSHLOCK. Świeżo po serwisie, zalany olejem Liquy Moly RACING 10W. Wszystkie uszczelki nowe, śmiga jak trzeba. Powód przerobienia to był cel redukcji wagowej oraz lepszej pracy. Manetka pushlock kupiona za blisko 100zł we wrześniu 2013, ma "przejechane" 20km jednego wyścigu. Wszystko ciała perfekcyjnie. Amor lżejszy niż FOXy czy SIDy a przy tym działa także ładnie. Przyjedź, sprawdź, przekonaj się!

Do roweru dodaje opony
Schwalbe Racing Ralph 2.1 (stan dobry) -
Schwalbe Nobby Nic 2.1 (stan idealny-2 wyścigi w tym roku, nawet pachnie nowością) - super opona na cieżkie warunki.
Schwalbe Rocket RON 2.25 (stan bardzo dobry+)

Uwaga: Większość śrubek w rowerze jest tytanowych lub aluminiowych koloru złotego. Tytanowe są przy zaciskach hamulcowych natomiast reszta jest skręcona na aluminium (przerzutki, manetki, kosztyki na bidon, linki przerzutkowe, stery), siodełko, sztyca. Mostek ma śruby tytanowe ale koloru srebrnego. Idealnie komponuje się do suportu ktory też jest koloru złotego na tle błękitnej ramy. Oczywiście srubki są markowej firmy LBS-Precision, a nie jakaś podróbka!

Zdjęcia wrzucę na maila osobom które są naprawdę zainteresowane kupnem.

Polecam, rower zadbany, stał zawsze grzecznie czysty w pokoju. Przed wyjazdem na dwór zawsze konserwowałem ramę a także inne elementy roweru(kierownica,mostek,sztyca,korba) pastą polerską "TURBO"
Cena 3600zł. (w ciągu 2 lat wydałem na projekt tego roweru 7800zł, sprzedaje za połowe)

W tej cenie nie kupisz nigdzie roweru na niemal pełnym XTR z super lekkimi, wytrzymałymi kołami i ważącym lekko ponad 9kg! Sprzedaje z wielkim smutkiem i płaczem, ale potrzebuje $$$$!

<!-- e --><a href="mailto:et.anemia@gmail.com">et.anemia@gmail.com</a><!-- e -->
tel. 609803155
Odpowiedz
#2
anemia napisał(a):Jest idealna dla ludzi 160-185cm
Świetna opcja jak ktoś jest wysoki i ma dużo niższą dziewczynę (albo na odwrót...). Właściwie jest to opcja 2w1, można sobie pożyczać, a rower dalej pasuje jak znalazł, super są te Superiory hehehe Wink
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#3
Dokładnie! To takie praktyczne!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości