Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Puszcza Białowieska i okolice - majówka 2014
truskafka napisał(a):ogarnięcie zdjęć jest trudniejsze niż myślałam

Chciałaś mieć zabawkę to teraz się męcz :-P
Tym bardziej, że dobrze Ci idzie :-D
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
Cześć i czołem :-)

Ja również chciałam wszystkim podziękować za fantastyczny wyjazd ;-)!
Damian - brawa i ukłony w Twoją stronę za pomysł, organizację i ogarnięcie tego wszystkiego ;-)!!!!
Mani, Norbi, Yanq, I po raz Kolejny Damianie, krzychu - dzięki wielkie za zmianę dętki po raz pierwszy i po raz drugi..... bez Was, zostałabym w puszczy z niesprawnym rowerem i nie wiedziałabym w którą stronę do domu :oops:... Janku, dodatkowo bardzo sie cieszę, ze użyczyłeś mi swoją zapasową dętkę, gdy moja znowu się przebiła.

Fajnie było w tak licznym gronie posiedzieć przy ognisku, grillu, stole, pojeździć na rowerach, powdychać świeże powietrze i podziwiać walory przyrodnicze :-)

Liczę na jakaś powtórkę - ale poczekajcie aż zmienię opony i kupię więcej dętek na zapas :mrgreen:

Na koniec przesyłam odrobinkę ZDJĘĆ od siebie (ciut z dnia pierwszego i ciut z dnia drugiego, kiedy to odłączyliśmy się z Anią i Holdenem od grupy)
Odpowiedz
renania napisał(a):Cześć i czołem :-)
Renata właśnie się ogarnęła po powrocie :-P

truskafka napisał(a):ogarnięcie zdjęć jest trudniejsze niż myślałam, na razie po ciężkich bojach dzień pierwszy
A dzień drugi kiedy będzie? :-)
I jeszcze jakby Mraugorzata w wolnej chwili wrzuciła swoje zdjęcia, to chyba już byłby komplet :-) Chyba, że dziewczyny idą w ślady Maniego :-)
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
trailer trailerem ale gdzie jest całość?!
[Obrazek: button-1728-white.png]
Odpowiedz
Żeby mi Damian nie wypominał to w końcu dokopałam się do fotek z drugiego dnia plątania się po Puszczy

żywe RAWy, nie macane (chyba)
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
Patrzcie CO odkopałam :-D
Lepiej późno niż wcale ;-)
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
mraugorzata napisał(a):Patrzcie CO odkopałam :-D
Lepiej późno niż wcale ;-)
Chyba nawet na zdjęcia Maniego z Pielgrzymki tyle nie czekaliśmy ;-)
Ciekawe kiedy Norbi wrzuci film :-)
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
(08-05-2014, 22:33)Noorbi napisał(a): A ot i on. Trailer oczekiwanego filmu. 

Tik tak, tik tak  Big Grin
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości