Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Puszcza Białowieska i okolice - majówka 2014
#11
renania napisał(a):Ja też się wstępnie piszę na majówkę, której pierwszy dzień jest początkiem kwietnia

Renata - bo to będzie taka wydłużona majówka - jak się bawić to na całego :-)
(już poprawione)
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#12
eee... szkoda, że poprawione... liczyłam na miesięczną niekończącą się imprezę przy ognisku ;-)

p.s. mimo poprawki nadal się wybieram :mrgreen:
Odpowiedz
#13
mraugorzata napisał(a):Tak wstępnie to Wojtek (mój brat) coś tam gada, że by z nami pojechał. Co prawda na razie nie ma roweru :mrgreen: ale podejmuje zintensyfikowane wysiłki nad jego zakupem :-> i deklaruje, że do maja coś mieć powinien :-P

Tylko niech nie zapomina o zintensyfikowanych wysiłkach w celu uzyskania kondycji do rekreacyjnej przejezdności. :-P
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#14
Jurek S napisał(a):Tylko niech nie zapomina o zintensyfikowanych wysiłkach w celu uzyskania kondycji do rekreacyjnej przejezdności. :-P

Spokojna głowa ;-) Wojtek nie jest w kwestii jeżdżenia zieloniutki jak mój gary :-P Tylko jak jechaliśmy w Beskid to uczył swojego górala latać ;-) i nie wyszło. Zatem brak roweru to przejściowy problem.
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#15
KermitOZ napisał(a):Jakie tępo? Wink
"rekreacja light" ;-)
renania napisał(a):liczyłam na miesięczną niekończącą się imprezę przy ognisku

p.s. mimo poprawki nadal się wybieram
Zastanawiam się jak do Was dołączyć chociaż na sobotę i niedzielę ;-)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#16
Też się chętnie zapiszę :-D do wesołej gromadki :lol: Daleko jeszcze do wyjazdu,ale jak mam nie mieć na czym spać :-P
W sumie nie ma co się martwić,jest Bartek to i łóżko by się znalazło :-D Może nawet nie jedno,temat przerabiany i sprawdzony :mrgreen:
Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą
Odpowiedz
#17
mani_73 napisał(a):Też się chętnie zapiszę do wesołej gromadki
Myślałem, że Ty Marcinie masz miejsce nawet bez zapisu :mrgreen:
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#18
mariobiker napisał(a):
mani_73 napisał(a):Też się chętnie zapiszę do wesołej gromadki
Myślałem, że Ty Marcinie masz miejsce nawet bez zapisu :mrgreen:
Na Żubra trzeba było się zapisać.Jak pojadą smakosze,a pojadą na pewno,mogło by zbraknąć :-P
Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą
Odpowiedz
#19
mani_73 napisał(a):Na Żubra trzeba było się zapisać.Jak pojadą smakosze,a pojadą na pewno,mogło by zbraknąć :-P
O tym nie pomyślałem kolego Marcinie :mrgreen: wszak głupio by było odwiedzić "Krainę Żubra" i nie spróbować lokalnego izotonika :-P
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#20
Koledzy,
widzę że wam tylko jedno w głowie,
także tego, weźcie sobie do serca Arrow http://www.youtube.com/watch?v=DOk6l5iGpIE
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości