Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Puszcza Białowieska i okolice - majówka 2014
#31
Cytat:Jestem zdumiony Damianie nie widząc się na tej liście
Już uzupełnione :-)
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#32
Nie czytam, bo raz ze za dlugie,.a dwa widze ze jada niewiasty,.wiec jade i ja.
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#33
Bart napisał(a):widze ze jada niewiasty,.wiec jade i ja
I to jest najlepszy sposób na wyciągniecie Barta na rower :mrgreen:
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#34
mariobiker napisał(a):
Bart napisał(a):widze ze jada niewiasty,.wiec jade i ja
I to jest najlepszy sposób na wyciągniecie Barta na rower :mrgreen:

A może chodzi Mariuszu o szczególne niewiasty ;-) Ale to dobry prognostyk na następną pielgrzymkę. Może wreszcie Bart się wybierze :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#35
Jurek S napisał(a):Ale to dobry prognostyk na następną pielgrzymkę. Może wreszcie Bart się wybierze
Nie ma wyjścia, członkostwo w Dream Teamie do czegoś zobowiązuje ;-) Teraz wszystko w Twoich rękach Jurku :-) podczas ustalania grup.
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#36
Wstępnie chciałabym dołączyć.
Odpowiedz
#37
Rozmawiałem dziś z właścicielem naszej kwatery i zarezerwowałem wstępnie 15 miejsc w terminie 1-4 maj - czyli trzy noclegi. Na miejscu jest pełne zaplecze kuchenne i sanitarne, miejsce na grilla i inne tego typu bajery :-)

Koszt 35zł/osobę/nocleg, co jak na weekend majowy i atrakcyjny turystycznie rejon nie jest moim zdaniem bardzo wygórowaną kwotą. Za dopłatą możliwe są śniadania, obiady, kolacje nawet uroczyste - ale o tym to będziemy ewentualnie myśleć bliżej wyjazdu.

Z uwagi na fakt, że termin jest bardzo chodliwy, a ilość rezerwowanych miejsc spora, konieczna będzie wpłata zaliczki - 40% - to daje 42 zł/os, ale tu będę miał małą prośbę do Was - jeśli to nie będzie problemem, to prosiłbym aby wpłaty były w wysokości 45zł/os - to z uwagi na fakt, że w tym momencie wstępnie chętnych jest 10 osób, a miejsc rezerwuję 15, resztę kwoty mogę wstępnie założyć za potencjalnych chętnych. Zaliczkę będę zbierał ja, najprawdopodobniej jutro wyślę na PW do osób z listy numer konta oraz termin do kiedy należy wpłacić pieniądze.

Gdyby były jakieś pytania, to walcie śmiało :-) Oczywiście lista jest cały czas otwarta, jeśli ktoś ma ochotę na taki wyjazd, to zapraszam. Jeśli będzie trzeba, to możemy również porozmawiać o rezerwacji dodatkowych miejsc - w tym agro na chwilę obecną są jeszcze 3-4 miejsca plus dostawki :-)

Edit. Część osób dopytuje się, czy wysłałem już numer konta, bo do nich nic nie dotarło. Śpieszę z wyjaśnieniami - jeszcze nic nie wysyłałem, wprawdzie napisałem, że wyślę w ciągu jednego dnia, ale drobne problemy techniczne spowodowały małe opóźnienie - ze zbieraniem zaliczki chciałem po prostu zaczekać, aż będę miał mailowe potwierdzenie rezerwacji od właściciela agro, ale jak się okazało właściciel agro ma jakiś problem ze skrzynką mailową. Z właścicielem jestem cały czas w kontakcie telefonicznym, także wszystko jest pod kontrolą. Także proszę jeszcze o kilka chwil cierpliwości.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#38
damian.s napisał(a):Zaliczkę będę zbierał ja, najprawdopodobniej jutro wyślę na PW do osób z listy numer konta oraz termin do kiedy należy wpłacić pieniądze.
Planowe opóżnienie czy jak :-P :?:
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#39
JuraS napisał(a):Planowe opóżnienie czy jak :-P :?:
JuraS - dokładnie tak :-) Wszystko jest wyjaśnione w poprzednim poście - była edycja :-)
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#40
damian.s napisał(a):Wszystko jest wyjaśnione w poprzednim poście - była edycja
Zwracam honor,nie doczytałem ;-) .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości