Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Puszcza Białowieska i okolice - majówka 2014
truskafka napisał(a):ogarnięcie zdjęć jest trudniejsze niż myślałam

Chciałaś mieć zabawkę to teraz się męcz :-P
Tym bardziej, że dobrze Ci idzie :-D
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
Cześć i czołem :-)

Ja również chciałam wszystkim podziękować za fantastyczny wyjazd ;-)!
Damian - brawa i ukłony w Twoją stronę za pomysł, organizację i ogarnięcie tego wszystkiego ;-)!!!!
Mani, Norbi, Yanq, I po raz Kolejny Damianie, krzychu - dzięki wielkie za zmianę dętki po raz pierwszy i po raz drugi..... bez Was, zostałabym w puszczy z niesprawnym rowerem i nie wiedziałabym w którą stronę do domu :oops:... Janku, dodatkowo bardzo sie cieszę, ze użyczyłeś mi swoją zapasową dętkę, gdy moja znowu się przebiła.

Fajnie było w tak licznym gronie posiedzieć przy ognisku, grillu, stole, pojeździć na rowerach, powdychać świeże powietrze i podziwiać walory przyrodnicze :-)

Liczę na jakaś powtórkę - ale poczekajcie aż zmienię opony i kupię więcej dętek na zapas :mrgreen:

Na koniec przesyłam odrobinkę ZDJĘĆ od siebie (ciut z dnia pierwszego i ciut z dnia drugiego, kiedy to odłączyliśmy się z Anią i Holdenem od grupy)
Odpowiedz
renania napisał(a):Cześć i czołem :-)
Renata właśnie się ogarnęła po powrocie :-P

truskafka napisał(a):ogarnięcie zdjęć jest trudniejsze niż myślałam, na razie po ciężkich bojach dzień pierwszy
A dzień drugi kiedy będzie? :-)
I jeszcze jakby Mraugorzata w wolnej chwili wrzuciła swoje zdjęcia, to chyba już byłby komplet :-) Chyba, że dziewczyny idą w ślady Maniego :-)
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
trailer trailerem ale gdzie jest całość?!
Odpowiedz
Żeby mi Damian nie wypominał to w końcu dokopałam się do fotek z drugiego dnia plątania się po Puszczy

żywe RAWy, nie macane (chyba)
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
Patrzcie CO odkopałam :-D
Lepiej późno niż wcale ;-)
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
mraugorzata napisał(a):Patrzcie CO odkopałam :-D
Lepiej późno niż wcale ;-)
Chyba nawet na zdjęcia Maniego z Pielgrzymki tyle nie czekaliśmy ;-)
Ciekawe kiedy Norbi wrzuci film :-)
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
(08-05-2014, 22:33)Noorbi napisał(a): A ot i on. Trailer oczekiwanego filmu. 

Tik tak, tik tak  Big Grin
Odpowiedz
W Puszczy Białowskiej zaobserwowano od lat niewidzianego niedźwiedzia.
Z tej okazji aż sobie obejrzę film Noorbiego, czy może gdzieś wcześniej już się tam jakiś misio nie przewinął.

Oh, wait...
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
Chyba prędzej tam zobaczę niedźwiedzia polarnego niż film od Noorbiego Wink Tongue
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości