Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Na północ" 27.10.2013, Pl. Litewski, g. 8:00
#91
mraugorzata napisał(a):
JuraS napisał(a):Tak czy siak naleśników bardzo brak

Poeta!
Bardzo proszę:
Cezar uprowadził nam dziewczynkę
Naszą renanię ,biedną kruszynkę Confusedhock:
Bałamucił noc całą,a nas straszył pałą :-P ,
Nici wyszły z naleśników,
Zawiedliśmy przewodników :oops:
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#92
JuraS napisał(a):Cezar uprowadził nam dziewczynkę
Naszą renanię ,biedną kruszynkę Confusedhock:
Bałamucił noc całą,a nas straszył pałą :-P ,
Nici wyszły z naleśników,
Zawiedliśmy przewodników :oops:
Jureczku nie znaliśmy Cie z tej strony :mrgreen:

P.S. W przyszłym tygodniu koniecznie trzeba zorganizować naleśnikową ustawkę ;-) bo temat nam się smacznie :mrgreen: rozwija
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#93
JuraS napisał(a):Bardzo proszę:
Cezar uprowadził nam dziewczynkę
Naszą renanię ,biedną kruszynkę Confusedhock:
Bałamucił noc całą,a nas straszył pałą :-P ,
Nici wyszły z naleśników,
Zawiedliśmy przewodników :oops:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: BRAWO!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#94
Jurek S napisał(a):Damianie, nie krępuj się ;-) , przyznaj, że to Twoja twórczość :-P
Niestety Jurku to nie moja twórczość - nie mam takiego talentu jak JuraS :-) Jak JuraS zaczął rymować, to tak mi się skojarzyło hasło "oda do naleśnika" i coś takiego wygooglowałem :-)

renania napisał(a):A mleko gdzie?
mraugorzata napisał(a):Osobiście nie dodaję cukru do naleśników, tylko szczyptę soli.
Ja nie wiem koleżanki - tam poeta zastanawia się w wierszu nad kwestiami niemal egzystencjalnymi ("Z wami żyję. Bez was ginę!"), prawie jak słynne "jak żyć", a Wy tu tak przyziemnie - gdzie mleko? ja nie dodaję cukru, ja dodaję itp :-P

JuraS napisał(a):Cezar uprowadził nam dziewczynkę
...
Nici wyszły z naleśników,

A ja od początku coś tak czułem, że to jakaś zorganizowana akcja Bartka mająca na celu przejęcie naleśników :-P A teraz to już nawet poeci o tym wiersze piszą :-)
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#95
JuraS, Twoja twórczość mnie powaliła :mrgreen: tylko od wczoraj zastanawiam się skąd określenie "kruszynkę"? W moim odczuciu jest mało trafne :-P


mariobiker napisał(a):P.S. W przyszłym tygodniu koniecznie trzeba zorganizować naleśnikową ustawkę ;-) bo temat nam się smacznie :mrgreen: rozwija

oczywiście ;-) chyba nawet wygrałeś utajniony casting na nawigatora ;-)
Odpowiedz
#96
Ale o vo chodzi?

Nie wiedzialem ze noc z Renata, wywola u was takie poruszenie...
Ja chcialem sie tylko ustosunkowac do paly, niczym nie wymachiwalem, nie straszylem, nawet panowie z Milicji, probujacy nas wylegitymowac, owych pal - nie wyciagneli.

Takze tego, mysle ze wszystko wyjasnilismy sobie, a na ustawke z checia pojade. A co.
Dziekuje.
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#97
renania napisał(a):JuraS, Twoja twórczość mnie powaliła tylko od wczoraj zastanawiam się skąd określenie "kruszynkę"? W moim odczuciu jest mało trafne
Poecie wszystko wolno ;-) ,rym mi pasował i już :mrgreen: .
Bart napisał(a):Ja chcialem sie tylko ustosunkowac do paly
Były grożby usunięcia nas siłą :evil: ,pała to tylko literacka przenośnia :-P .
A co poeta miał na myśli to już problem czytelników :roll: .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#98
Panowie koniec sporów i przepychanek :-P Po niedzieli Renatka organizuje ustawkę :mrgreen: więc cierpliwie poczekajmy, bo jeszcze gotowa nie zabrać nas ze sobą ;-) ( i nici z naleśników )
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#99
Mariusz dobrze mówi ;-) mam nadzieję, że tak samo dobrze zaprowadzi nas do celu wybranego przez Anię :-D a mi udadzą się naleśniki ;-) i oczywiście oby pogoda nadal sprzyjała :mrgreen:
Odpowiedz
renania napisał(a):Mariusz dobrze mówi mam nadzieję, że tak samo dobrze zaprowadzi nas do celu wybranego przez Anię a mi udadzą się naleśniki [/size[/]
Stanowiska zostały podzielone : :-P ,zostało jeszcze jedno,adiutant Cezara :lol: .
renania napisał(a):[size=9]skąd określenie "kruszynkę"? W moim odczuciu jest mało trafne
Poprzednio nie dodałem najważniejszego argumentu:postać Cezara jest tak wielka i wspaniała ,że każdy przy nim jest mały i kruchy ,a białogłowa w szczególności ;-) .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości