Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Na północ" 27.10.2013, Pl. Litewski, g. 8:00
#21
Bondi napisał(a):Pojechałbym na północ
Ty się dobrze Andrzeju zastanów.Potem trzeba przecież wrócić na południe pociągiem.Cztery godziny w pociągu ,w taaakim towarzystwie ;-) .Czy powstał już plan powrotu z dworca PKP do domu :?: :-P .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#22
JuraS napisał(a):
Bondi napisał(a):Pojechałbym na północ
Ty się dobrze Andrzeju zastanów.Potem trzeba przecież wrócić na południe pociągiem.Cztery godziny w pociągu ,w taaakim towarzystwie ;-) .Czy powstał już plan powrotu z dworca PKP do domu :?: :-P .
Takie pytanie padło jak z Jurkiem wracałem z Włóczęgi dziś.Jak wrócić z dworca Confusedhock:po 4h jazdy PKP :-P
Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą
Odpowiedz
#23
Pytanie Idea

Czy Dziewczęta jadą z nami?
Nie mogłem dziś w nocy spać, rozmyślałem, tak do rana, może to przez brak słońca..., ja was koledzy lubię, ale tak w samym męskim gronie, tyle km.., później wagon kolejowy.., będziecie mnie zmuszać, a wiecie że ja sportowiec - nie piję. Nie będzie wtedy żadnej kobiety która powie: " Dajcie Bartowi spokój! nie chce to nie!", ba! mało tego, może być cięźko znaleźć kompana do rozmów poza-rowerowych, wiadomo - z Radziem pogadam, ale ile można gadać o pupie Maryny....


Poważnie zastanawiam się.
Dziękuje za uwagę.
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#24
Trasa nadal nie wyświetla się:/
Odpowiedz
#25
eeeej. weźcie pokażcie jakoś tę trasę.
Mariusz - możesz ją wyrysować na jakiejś innej mapie, albo podać miejscowości, przez które będzie przebiegała do Chotyłowa?
Odpowiedz
#26
Bart napisał(a):Pytanie Idea

Czy Dziewczęta jadą z nami?
Nie mogłem dziś w nocy spać, rozmyślałem, tak do rana, może to przez brak słońca..., ja was koledzy lubię, ale tak w samym męskim gronie, tyle km.., później wagon kolejowy.., będziecie mnie zmuszać, a wiecie że ja sportowiec - nie piję. Nie będzie wtedy żadnej kobiety która powie: " Dajcie Bartowi spokój! nie chce to nie!", ba! mało tego, może być cięźko znaleźć kompana do rozmów poza-rowerowych, wiadomo - z Radziem pogadam, ale ile można gadać o pupie Maryny....


Poważnie zastanawiam się.
Dziękuje za uwagę.

Wiem, że mógłbym być marnym substytutem, ale w kwestii " Dajcie Bartowi spokój! nie chce to nie!" i tych rozmów poza-rowerowych mógłbys na mnie liczyć :-D . Niestety, nie jadę. Undecided

A trasa nie wyświetla się bo chyba GPSies padł
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#27
Już jestem ;-) . Strona www.gpsies.com nadal nie działa :-( więc podam miejscowości przez które będziemy przejeżdżać : Lublin - Łuszczów - Kijany - Zezulin - Rozkopaczew - Ostrów Lubelski - Parczew - Komarówka Podlaska - Rossosz - Łomazy - Piszczac - Chotyłów.
Edit ;-)
http://ridewithgps.com/routes/3576577
mam nadzieję, że ta będzie działać :-)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#28
Wstępnie się piszę na tą wyprawę, tylko ten szybki powrót pociągiem mnie przeraża.
Pozdrawiam Tomek
Odpowiedz
#29
stwierdziłam, że nie może być tak, że Wy będziecie zaliczać sobie gminy, a ja spożytkuję niedzielę lajtowo :-P ... więc z językiem na brodzie i naleśnikami w sakwie spróbuję dotrzymać Wam tempa ;-) do zobaczenia :-D
Odpowiedz
#30
Ech..., gdybym Ci ja dostał chociaż jednego naleśnika, to też bym się na tę wyprawę pisał Wink
Pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości