Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Na północ" 27.10.2013, Pl. Litewski, g. 8:00
#1
Ostatni niedziela października zapowiada się słonecznie i ciepło więc warto to wykorzystać.
Pomysł jest taki : http://www.gpsies.com/map.do?fileId=dhlfjjepeaievnny
Ze względu na krótki dzień po zmianie czasu na zimowy proponuję powrót PKP (Chotyłów g. 16:03). Do przejechania około 130 km w osiem godzin.
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#2
Doskonała propozycja ;-) .Co prawda mam pewne komplikacje,ale jeśli się z nimi uporam to jadę :-> .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#3
Bardzo, ale to naprawdę bardzo mi się ten pomysł podoba :lol: - tamtych rejonów woj. lubelskiego jeszcze nie eksplorowałem.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#4
Rado napisał(a):tamtych rejonów woj. lubelskiego jeszcze nie eksplorowałem.
To chyba ostatnia możliwość w tym roku ;-) (oby nie)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#5
Na takie coś czekałem! Wstępnie się zgłaszam, chyba że w domu ogłoszą bunt.
Nie po to człowiek wymyślił koło, żeby biegać jak jakieś zwierzę.
Odpowiedz
#6
Przez 130km, to się można zatrzeć w kroku, ale dobrze że tylko w jedną stronę rowerem.


Oby tym razem, nie pokończyły nam się z Radziem - tematy :-)
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#7
Zazdrość bierze, ale z moim jeżdżeniem to byście na pociąg nie zdążyli :-P

W ramach ciekawostki powiem (może nie wszyscy wiedzą), że bilety na pociąg możecie kupić przez internet. Również bilety na rower :-D

Tak poza tym to myślałam, że "rekord prędkości" to szynobus Lublin - Zamość, który te jakieś 100 km pokonuje w 2 godziny, a tu niespodzianka- 130 km w prawie 4 godz. :-D
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#8
Trasa fajna, ale nie wiem czemu się dziś nie chce otworzyć - wczoraj działało. Żeby dzień był trochę dłuższy i ten pociąg trochę później, te pewnie pisałbym się w ciemno, a tak to chyba odpuszczę :-) Wprawdzie mógłbym sobie zostać w Komarówce Podlaskiej u rodziny, ale mnie właśnie bardziej interesuje odcinek od Komarówki - nowe gminy by wpadły :-P
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#9
Bartku, Bartuniu, nie idź (nie jedź) tą drogą --->>> co tam będziesz trzepał się jakąś Ciemięgą - nią to można wpław, wzdłuż, w poprzek i tede i tepe, a tematów na pewno nie zabraknie, np. takie tam o du...ie marynie :mrgreen:
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#10
Bart napisał(a):Oby tym razem, nie pokończyły nam się z Radziem - tematy
Znaczy... tematy można jakieś zabrać ze sobą.. albo lepiej na miejscu nabyć, co by ich w drodze powrotnej nie zabrakło ;-)
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości