Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Siatkówka - środy, ul. Biedronki, SP46
#1
Czesc Dzieciaczki,
pisze do was w nadziei, ze jeszcze nic straconego, nadzieja wciaz sie tli, musicie tylko wyrazic zgode, checi....

Jest sala, w srode, wolna od 19:30, cena 45-50pln za 60min., u. Biedronki, dzielnica Czuby.
Nie jest to centrum, nie jezdze pksami, wiec nie powiem jakim dojechac, ale czy to na orkana, czy armii krajowej, cos staje. Znaczy pks staje.

Mozemy grac od 6-go listopada, mozemy wczesniej....
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#2
Tam bym nawet mogła na piechotę chodzić :-D ale decyzję i tak podejmuje większość.

A dojazd mpk to np 9, 44, 57, 31, 45, 153, 14 i jeszcze trochę innych.
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#3
Okej, to inaczej:

gdyby jednak ktoś był zainteresowany graniem w środy, proszę o info na priv.
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#4
Ja jestem zainteresowany graniem w środy... ale w kosza...

[Obrazek: 94664_097641c1a496f6af1f22602e0c830098.gif]
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#5
A ja jestem zainteresowany... ups, zaraz Monika się wkurzy :-P
Jakby co mozna mnie usunąć :-x
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#6
Ja też bym był za koszem, ale nie koniecznie w środę.
Odpowiedz
#7
KermitOZ napisał(a):Ja jestem zainteresowany graniem w środy... ale w kosza...
Cytat:A ja jestem zainteresowany... ups, zaraz Monika się wkurzy :-P
Hehe.. No macie chłopaki ubaw ;-)

A może założycie dział: "moje zainteresowania" i będziecie mogli się spokojnie wypowiedzieć co Was interesuje... :mrgreen:
A Ty Grzesiek nie wymyślaj - tylko chodź pograć w siatkę ;-)

Cytat:gdyby jednak ktoś był zainteresowany graniem w środy, proszę o info na priv.

Bart może załóż jednak osobny wątek. Może zbierze się zespół na siatkę środową. Ja potrzebuję wiedzieć do końca tygodnia, czy jest ekipa chętna do gry w piątek.
orientuj...
Odpowiedz
#8
To może od początku:
Cześć, jestem Bartek, w dowodzie Bartłomiej Krzysztof, z bierzmowania - Piotr,
mam 30lat, moje zainteresowania to, zainteresowania to: dyskoteki, dziewczyny i ogólnie takie takie, ale w miare to nauka mnie najbardziej kręci.

A teraz konkret akcja:
miejsce: sala gimnastyczna - ul. Biedronki 13
czasoprzestrzeń: środy - 19:30-21:30
koszt:1 milion złotych - na nowe pieniądze - 100pln za 2h gry


Granie w grę możemy zacząć 6 listopada, do 18 grudnia.
7 gier, 700pln, przy min.12 osobach = 58pln od sportowca, sala większa od tej na Niecałej, więc granie w 10 osób i mniej, raczej... nie wiem.

Proszę zatem chętnych o wpisywanie się, Monika obiecała, że nie będzie krzyczeć, jak ktos ucieknie z piątku.
Tak myslę, żeby określić się do czwartku, żebyśmy ew. mogli wrócić do Moniki na statek.



To jedziemy:

1. Bart
2. Małgorzatka
3. Renatka
4. Dareczek
5. Mariisz vel "na Marioxa"
6. Patkos
7. KrzyśPe
8. Artur
9. Mani
10. Ania W.
11. siostra - bliźniaczka Ani W.
12. Ania J.
13. Darek
14. Kamil
15. Piotrek
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#9
Bart napisał(a):Cześć, jestem Bartek, w dowodzie Bartłomiej Krzysztof, z bierzmowania - Piotr,
mam 30lat, moje zainteresowania to, zainteresowania to: dyskoteki, dziewczyny i ogólnie takie takie, ale w miare to nauka mnie najbardziej kręci.

Confusedhock: I teraz nie wiem- mam napisać CV, list motywacyjny, wniosek, podanie?

Jakby co mogę chodzić i w środy i w piątki :-D Wolny wniosek- lepiej znaleźć jakieś 16 osób, bo zawsze ktoś nie będzie mógł przyjść (oby takich sytuacji jak najmniej) itp.

Ja, tak jak pisałam w tamtym wątku, mogę jedynie do 9 grudnia, więc potem może ktoś przyjść na zastępstwo ;-)
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#10
ja też zdecydowanie wole środę, więc jeśli jest szansa na taki termin, to się piszę :-)... a jak się nie uda, to będę kombinowała żeby jak najczęściej być w piątki ;-)

p.s. na grę w koszykówkę też zgłaszam chęć :-D ;-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości