Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
25.10, g. 18, Plac Litewski - Masa Krytyczna
#1
To już w ten piątek, jakieś propozycje trasy? Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#2
Ja mam propozycję - trasę spontanicznie wyznacza ten, kto akurat jest na czele.
Odpowiedz
#3
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQETfaH-roLKKY3bvjvfTw...Bo2yovx4hH]
Odpowiedz
#4
maYkel napisał(a):Ja mam propozycję - trasę spontanicznie wyznacza ten, kto akurat jest na czele.

dobry pomysł. aż chyba przyjadę i poprowadzę Masę do... baru na browara Wink
Odpowiedz
#5
Do browarka powinien być jakiś kebs ;P Taka kolarska dieta. :lol:
Odpowiedz
#6
Judaas napisał(a):Do browarka powinien być jakiś kebs ;P Taka kolarska dieta. :lol:

ciągniemy OT, ale co tam. jestem ZA. na kebaba miałem ochotę już od dawna. gdzie można wypić browar i zjeść dobrego kebaba? podajcie miejscówkę, a ja wymyślę trasę! Wink [najwyżej będzie to część nieoficjalna, już spod Ratusza]
Odpowiedz
#7
Ja chyba też będę na Dziesiątej.
Pozdrawiam
Aleksander Wiącek
Odpowiedz
#8
MindEx napisał(a):gdzie można wypić browar i zjeść dobrego kebaba? podajcie miejscówkę, a ja wymyślę trasę! Wink

z dobrym kebabem to róznie bywa, każdy ma swój ulubiony (raz jadłem na nadbystrzyckiej to gościu robił kebaba i w nosie dłubał) a może zamiast kebaba pizza? w piątki na głębokiej jest promocja na pizze: średnia po 12zł, browar też tam mają, a i sklep z % jest pod nosem
[Obrazek: stats.jpg] 
Odpowiedz
#9
Kebab jest jeden i słuszny Tongue I wiadomo gdzie Smile Nie Barciku ?
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#10
Panowie zdecydujcie się na jakiś przybytek z dobrym jadłem :-) , chętnie do Was dołączę po pracy :mrgreen:
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości