Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nocny Patrol 31.10.2013 20:00 Dworek Graffa, kino LOT
#1
Siema,

Pogoda ładna więc wieczorem lecimy na przejażdżkę po okolicy. Spotkanie o 20:00 przy Dworku Graffa w Lublinie i około pół godziny później na placu przed kinem LOT w Świdniku. Lecimy na Wschód. Dystans około 30 km plus dojazdy na miejsca spotkań. Tempo lajtowe. Grupę z Lublina poprowadzi Grzesiek.
Pozdrawiam,
Maciek
Nocny Patrol
Odpowiedz
#2
Jadę !
Odpowiedz
#3
Jadę, będę pod kinem.
Odpowiedz
#4
Ja jednak nie jadę, więc dojazd spod Grafa beze mnie. Sorki za zamieszanie, ale z tego co widzę to i tak nie ma zainteresowania wśród lubelskiej części ekipy Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#5
Qrcze za późno wlazłem Sad
Odpowiedz
#6
Dzięki Maciek za nocny patrol ! Zalew fajnie wygląda w okolicach 0 stopni :-) , podziękowania dla Tomka za przyjazd z Lublina
Odpowiedz
#7
Super patrol! Grzesiek mogłeś jednak pojechać z nami, Tomek nie zajrzał drugi raz na forum i czekał na Ciebie pod Dworkiem Grafa. Kazał Cię pozdrowić:-) Dzięki Maćkowi, który oczywiście spóźnił się na swoją ustawkę Tomek zdążył i pojechaliśmy we czterech. Dzięki chłopaki za wspólne kręcenie i do następnego. Nasza trasa
Odpowiedz
#8
Szkoda, że się mineliśmy na Osmolickiej ;-) Pozazdrościłem Wam NP ;-) i zrobiłem taką nocną trasę :-P
Odpowiedz
#9
Dzięki i ja za patrol który nas legitymował.U mnie -100 na 36% podjazd.Było ciężko,ale daliśmy radę.W sobotę wracamy na trasę,chcę jeszcze.Do miłego ;-)
Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą
Odpowiedz
#10
Jestem i ja, też szkoda że minelismy się.

w ogóle szkoda że mijamy sie ostatnimi czasy:
http://www.youtube.com/watch?v=URX2y2XZ2ys
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości