Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
12.02 niedziela 10:00 Kolejarz Arena
#1
Gramy w polo!

Na naszym boisku na ul. Zemborzyckiej 82.

W niedzielę, 3 listopada od 10:00 do kiedy warunki środowiska nam dadzą (deszcze czy ciemności).

Zapraszamy miłośników sportów wszelakich i poszukujących czegoś nowego w rowerowym świecie.

Rowerowe polo poszerza horyzont ;-)

Do udziału w grze i spróbowaniu tej gry potrzebna jest odrobina chęci i ciekawości oraz rower, resztę zapewnia ekipa Bike Polo Lublin :mrgreen:
Odpowiedz
#2
Panie, a jakie tępo? Dużo kilometrów? Teren czy szosa?
Odpowiedz
#3
Rekreacyjne spokojne tempo tak myślę, dostosujemy do najsłabszego :mrgreen:
Trasę przewidujemy na jakieś 15-20km, raczej nie więcej, także się nie trzeba martwić o zdarcie opon. W sumie szosa terenem, bo po asfalcie, ale lepiej przyjechać góralem niż szosą ;-)
Odpowiedz
#4
A już myślałem, że zapowiadasz w temacie rozpoczęcie sezonu w lutym... :-D
Muszę się kiedyś wybrać ale tym razem nie będę w Lublinie - chyba rzeczywiście dopiero wiosną będę miał szansę
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#5
Ja to się wybieram do Was już od maja, ale zawsze jak gracie to mnie nie ma. Jutro znów mnie nie ma w Lublinie, za tydzień też, jakbyście grali za 2 tygodnie w weekend to wpadnę. Tylko na rychtarskim to ja niewiele zdziałam, wolałbym spróbować gry na konkretnym, bajkpolowym rowerze Smile
Odpowiedz
#6
No sezon nam się powoli kończy. Właściwie wraz ze śniegiem jest koniec polo, musi być jednak dokładnie odśnieżone boisko do tego... No i turniejów też raczej żadnych już nie będzie w tym roku. Ale na wiosnę ruszamy jak zwykle pełną parą, wpadajcie!

Czarek - rychtarski rzeczywiście słaby, chociaż ja też na podobnym zaczynałem - wpaść i popróbować się z piłką zawsze można. Nie musisz też mieć konkretnego roweru do bikepolo - wystarczy w zasadzie dowolny góral czy inny trekking - miękkie przełożenie i hamulec to wszystko co trzeba na początek.
Odpowiedz
#7
czarek napisał(a):wolałbym spróbować gry na konkretnym, bajkpolowym rowerze

Oprócz rychtarskiego na pewno będziesz mógł spróbować zagrać na naszych rowerach - porównasz, zobaczysz różnice Smile
pzdr, bartek
Statystyka - analiza statystyczna badań do prac dyplomowych, tel. 507 447 830
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości