Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[04.09 12:00 Lukoil JPII] Bychawa asfaltem
#1
Proponuję jutro taką traskę http://www.bikemap.net/route/281447 z możliwością negocjacji.
Wyjazd o 12 bo z icm wynika, że wtedy powinno być bezdeszczowo.
Tempo w okolicach 30-33 km/h do negocjacji ;-)
Zbiórka na tej stacji przy rondzie JPII/Filaretów.

W przypadku braku wpisów zastrzegam sobie prawo do przełożenia lub odwołania wyjazdu.
"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
Odpowiedz
#2
będę
"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
Odpowiedz
#3
Jak będzie ładna pogoda to się wstępnie deklaruję, może przeżyję trzeci trening z rzędu Wink
Odpowiedz
#4
Panie, to nie będzie lajtowy trening tylko ostry przepał rury. Będę!!! Chociażby po to, żeby oblukać Twoją nową Meri Big Grin

I ja muszę czwarty trening z rzędu przeżyć Big Grin A, i przenoszę do treningów szosowych Big Grin Lajtowe to są dla tych leszczy co rekreacyjnie i turystycznie jeżdżą i kanapkę na trasie jedzą Wink

Panowie, kto ma szoskę niech jutro wbija! Big Grin

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#5
jak bedzie bezdeszczowo to jestem!
Odpowiedz
#6
jak mi się sprawy dobrze ułożą, to też wpadnę, żeby miał kto z koła strzelać :-P
[Obrazek: u4694y2012v3.gif]
"Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.."
Odpowiedz
#7
Sorki, ale ja jednak odpuszczam. Nogi mam trochę zakatowane, więc będę już odpoczywał przed Mazovią. Udanego treningu Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#8
Ja już po :-D, Felek jak zwykle dawał jak cyborg, łyda i udo z tytanu dawały mu 1000% ;-)
Przed zalewem (w Prawiednikach) podczas powrotu złapał nas deszcz. Gdzieś tak do połowy zalewu jak schodziłem ze zmiany to było avs 33 :-)
dst 61.3km

dodam tylko że pojechało nas 3: Felek, Szymek i ja. Czekaliśmy wytrwale do 12:15 niestety nikt więcej się nie zjawił :-(
"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
Odpowiedz
#9
Żyjąc w błogiej nieświadomości, że będzie to lajtowy trening przyjechałem na góralu, a tu patrzę holden, na kolarzówce Confusedhock: " Na szczęście " reszta ekipy na kolarzówkach się nie pojawiła, bo trochę mi brakowało momentami biegów jak Bartek grzał z górki grubo ponad 50 ;-)
Odpowiedz
#10
felek to na góralu jeździ jak na kolarzówce Big Grin
"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości