Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
11.11 10:00 Pl. Litewski Politologia
#41
Wielkie Dzięki za łyk historii, to trzeba pielęgnować szczególnie w dzisiejszych czasach, dzisiaj rano słuchałam audycje gdzie prowadzona była sonda uliczna, pytano głównie młodzieży, ile było rozbiorów Polski, padały dramatyczne odpowiedzi: pięć, cztery, dwa... ehhh dramat.... Bezpieka świetny pomysł na upamiętnienie setnej rocznicy odzyskania niepodległości :!: :!: Fotki: https://picasaweb.google.com/1058092033 ... fU_bX9tgE#
Odpowiedz
#42
Ja również bardzo dziękuję za ustawkę! Dobry pomysł i gorąco przychylam się do tego, żeby 11 listopada organizować ją cyklicznie i z większym "namaszczeniem". Miło posłuchać od Was o historii tak bliskiej naszemu regionowi i choćby w ten sposób poszerzyć nieco wiedzę.

PS. Więcej takich pomyłek w nawigacji! -serio!

Załączam moje fotki:
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#43
I ja dołączę podziękowania za ustawkę Smile Atmosfera przednia cel szczytny i przy okazji można się było ciekawych rzeczy dowiedzieć z historii. Szczególne podziękowania dla kolegi, który mnie wspomógł w trudnych chwilach - niestety sprzęt pożyczony i nie do końca sprawny nie zawsze jechał jak bym tego chciał - mimo to wytrwałem do końca. Już się cieszę na myśl o przyszłorocznej wyprawie - mam nadzieję że będzie nas co najmniej dwa razy tyle Smile
Odpowiedz
#44
Bardzo fajne fotografie. Gratuluję wytrwałości w tak mroźny dzień. Bychawa pozdrawia Wink
Odpowiedz
#45
Mateusz B napisał(a):...Gratuluję wytrwałości w tak mroźny dzień.

Z tym mroźnym dniem to Ci się chyba coś pomyliło - piękny dzień trafiliśmy (jak zwykle ;-) )
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#46
Yanq napisał(a):
Mateusz B napisał(a):...Gratuluję wytrwałości w tak mroźny dzień.

Z tym mroźnym dniem to Ci się chyba coś pomyliło - piękny dzień trafiliśmy (jak zwykle ;-) )

Rzeczywiście było pięknie straszyli około 6-7 stopni a była 10 Smile i słoneczko nawet się pojawiło Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości