Strony (5):    1 2 3 4 5   
Arturo1   08-11-2013, 11:41
#21
Jurek S napisał(a):Coś się kierownik nie odzywa, ale chyba rzeczywiście najlepiej byłoby wyjechać przez Choiny z tym, że z Północnej od razu skręciłbym w Kosmowskiej, Koncertowa i Choiny.

Ale wtedy ominiecie grób nieznanego żołnierza który jest na Górkach Czechowskich. Przejazd przez Górki odbywa się po polnej ścieżce która nawet (z tego co pamietam) po obfitych opadach była przejezdna.
Może i ja się wybiorę o ile obowiązki pozwolą.

[Obrazek: stats.jpg]
Jurek S   08-11-2013, 12:19
#22
Arturo1 napisał(a):
Jurek S napisał(a):Coś się kierownik nie odzywa, ale chyba rzeczywiście najlepiej byłoby wyjechać przez Choiny z tym, że z Północnej od razu skręciłbym w Kosmowskiej, Koncertowa i Choiny.

Ale wtedy ominiecie grób nieznanego żołnierza który jest na Górkach Czechowskich. Przejazd przez Górki odbywa się po polnej ścieżce która nawet (z tego co pamietam) po obfitych opadach była przejezdna.
Może i ja się wybiorę o ile obowiązki pozwolą.

To juz wiem dlaczego Rafał chciał tamtędy jechać :-) . Chętnie tamtędy się przejadę tym bardziej, że z nowymi oponkami żaden teren mi nie straszny :-P

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
bezpieka   08-11-2013, 15:49
#23
Jestem po rekonesansie i z przykrością stwierdzam że trasa musi być zmieniona. TRASA
Tak jak pisali Fazi i Kasia W tym rejonie żaden z przejazdów nie jest czynny. Pozostają główne ulice.

Jeżeli warunki byłyby naprawdę dobre to możemy się pokusić o przejechanie CZEGOŚ TAKIEGO.
Jurek S   08-11-2013, 17:12
#24
Rafale, ja bym został przy pierwszej (zmienione) wersji. Chodzi mi o to, żeby ewentualnie nie przestraszyć dłuższym dystansem potencjalnie trochę słabszych uczestników. A tak na marginesie ten odcinek do Płouszowic po deszczach jest ble jaki. Dla mnie to oczywiście nie problem. :-D

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
alf   08-11-2013, 17:17
#25
Jadę, a gdyby ktoś jeszcze startował ze Świdnika, to proponuję o 9:15 sprzed fontanny :-)
bezpieka   08-11-2013, 17:45
#26
Jurek S napisał(a):Rafale, ja bym został przy pierwszej (zmienione) wersji. Chodzi mi o to, żeby ewentualnie nie przestraszyć dłuższym dystansem potencjalnie trochę słabszych uczestników. A tak na marginesie ten odcinek do Płouszowic po deszczach jest ble jaki. Dla mnie to oczywiście nie problem.
Jurku oczywiści jedziemy po pierwszym zmienionym śladzie. Gdyby warunki okazały się naprawdę dobre i większość wyraziła by ochotę to możemy spróbować drugiego wariantu. Powiedzmy w ten sposób że przeglądając serwisy pogodowe, wygląda na to, że są to ostatnie dni bez mrozu i śniegu. Dlatego należy korzystać. "W końcu kilometry się same nie przejadą" ;-)
Mateusz B   09-11-2013, 15:10
#27
Przypominam o zakupie produktów spożywczych na wycieczkę z uwagi, że sklepy będą pozamykane :!: :!: :!:
darist   09-11-2013, 15:28
#28
Mateusz B napisał(a):sklepy będą pozamykane

Oczywiście niekoniecznie dotyczy to małych, osiedlowych i rodzinnych sklepików :mrgreen:
To tak na wszelki wypadek gdy ktoś zapomniał i z przyzwyczajenia podjechał do sklepiku w "kropeczki" :-P :-D

Rafale ile "miejsc pamięci" planujesz na trasie?
Oczywiście poza Jastkowem, który jest głównym celem.

Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
bezpieka   09-11-2013, 16:02
#29
Darku, miejsc w których pozostawimy swój ślad "że pamiętamy" jest 2 (rzeczony Jastków i wspominany grób "Nieznanych Żołnierzy 1915" ). Będziemy mijać jeszcze jedno miejsce, ale nie związane z odzyskaniem Niepodległości w roku 1918 (Przy ul. Północnej).
Jeżeli jest jeszcze coś po drodze lub w niedalekie odległości (tak do 1km) od trasy to dajcie podpowiedź.

10/11/2013
Co do warunków pogodowych to będą idealne:
temperatura: 279K
kremy z filtrem nie będą potrzebne index UV:0
Wiaterek leciutki północny 6km/h w porywach do 11km/h
Opady nie przewidywane
Jurek S   10-11-2013, 13:55
#30
Przegapiliśmy Rafale jedną sprawę. Trzeba będzie, ale to już od przyszłego roku, zrobić to jako stałe wydarzenie upamiętniające rocznicę odzyskania Niepodległości. Jest dużo propozycji na ten dzień począwszy od festynów, poprzez różne konferencje, prelekcje a skończywszy na Marszu Niepodległości dlaczego więc nie miało by być naszej rowerowej propozycji. Promowalibyśmy to także poprzez prasę, radio i tv. Przypomnij jak będziemy mieli Walne Zebranie, żeby wpisać to do naszego kalendarza.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Strony (5):    1 2 3 4 5   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.