Strony (5):    1 2 3 4 5   
Mariobiker   10-11-2013, 14:36
#31
Jurek S napisał(a):dlaczego więc nie miało by być naszej rowerowej propozycji. Promowalibyśmy to także poprzez prasę, radio i tv. Przypomnij jak będziemy mieli Walne Zebranie, żeby wpisać to do naszego kalendarza.
Jak najbardziej popieram pomysł Jurka :-)

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Jurek S   10-11-2013, 20:07
#32
Mój rowerek już gotowy :-D[Obrazek: CIMG1755.JPG]

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Picia78   10-11-2013, 21:41
#33
Mój też już wypucowany i gotowy do drogi Smile bielizna termo już wczoraj w lidlu zakupiona można ruszać w trasę SmileSmileSmile
And55   11-11-2013, 09:59
#34
Jadę.
And55   11-11-2013, 15:50
#35
Będzie post pod postem. Pewnie pozostali jeszcze dokręcają.Chcę podziękować wszystkim, którzy uczestniczyli w tej szczególnej ustawce. Duch w narodzie nie ginie.Jeszcze raz dzięki.
bezpieka   11-11-2013, 16:13
#36
Dziękuje wszystkim za przybycie i sympatyczny listopadowy przejazd. Mam nadziej że wybaczycie mi błąd nawigacyjny ;-). W końcu nic tak dobrze nie rozgrzewa jak lekki przełaj.
Myślę że w RL znajdzie się też miejsce dla wyjazdów nie tylko "geograficznych", ale również historyczno - patriotycznych. Jak wspominałem Lublin i okolice to miejsce z bardzo bogatą historią dlatego warto ją poznać, zachować i przekazać następnym pokoleniom. Może będzie to PASSE, nie modne itp. (jak usiłują nas przekonać "mądre" gęby z WAWY), ale dopóki pielęgnujemy pamięć o naszych bohaterach, chwilach triumfu i porażki oraz stawiamy opór naszym wrogom pozostajemy narodem. Jeżeli to porzucimy staniemy się szarą masą "europejczyków".
Meritok   11-11-2013, 16:47
#37
Dzięki za fajny przejazd i zacny cel, szkoda że nie mogłem dokręcić z wami do końca ale chciałem też przekazać kawałek historii młodszemu pokoleniu.Nie wiem jak innym ale mi ten przełaj nawet się podobał.
Do następnego.
Jurek S   11-11-2013, 17:26
#38
I ja dziękuję za wspólny przejazd. Chyba nie muszę mówić czym dla mnie jest takie wydarzenie. Cieszę się, że moglismy wspólnie w ten sposób świętować to ważne dla nas święto. Jestem obiema rękami, nawet nogami ;-) żebyśmy robili więcej wyjazdów tematycznych. Tzn połączenie rekreacji z elementami historii. Podziękowania dla grupy świdnickiej, którzy licznie przybyli na ten przejazd. Było chyba nas ze 24 osoby. Myślę, że za jakis czas pojawią się zdjęcia. Liczę na ujęcia Krzysztofa ze Świdnika, który ma pojęcie o tym co robi.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
TomaS   11-11-2013, 21:22
#39
Fajny wyjazd z historią w tle, dobrze że RL nie zapomniał o tych, którzy walczyli o wolną Polskę, szkoda tylko że nie wziąłem w tym udziału, ale postaram się następnym razem.

Pozdrawiam Tomek
darist   11-11-2013, 21:57
#40
Długo jeszcze musiałem wytrzepywać błoto z poligonu :-D
(Przydał się zapas w sakwie i światła :-D )
Dzięki za pomysł i towarzystwo Smile

Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Strony (5):    1 2 3 4 5   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.