Strony (3):    1 2 3   
Jurek S   04-09-2009, 11:30
#11
msz napisał(a):Żałuję, że nie mam licznika... ale Jurek "natykał" się na Was z 35km/h :-P

Maćku, jeszcze pomyślą, że tak bardzo chciałem Je znaleźć :-P

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Monika   04-09-2009, 11:47
#12
Jurek S napisał(a):Maćku, jeszcze pomyślą, że tak bardzo chciałem Je znaleźć :-P
no nie mamy raczej wątpliwości, że akcja szpiegowska była tajnie zaplanowana :-P

orientuj...
Wawerka   04-09-2009, 11:54
#13
następnym razem umówimy się w Jeszcze Tajniejszym Miejscu, założymy na siebie kiecki maskujące w kolorze moro hihi i już żaden facet nas nie wypatrzy :lol:
msz   04-09-2009, 12:25
#14
Znając determinacje Tych panów, to obawiam się, iż pozostaje Wam tylko doklejenie sobie wąsów :lol:
Jurek S   04-09-2009, 14:40
#15
msz napisał(a):Znając determinacje Tych panów, to obawiam się, iż pozostaje Wam tylko doklejenie sobie wąsów :lol:

Jak to napisał kiedyś marcin0604 : no i obśmiałem się jak norka :mrgreen:

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Bart   04-09-2009, 15:13
#16
Wawerka napisał(a):następnym razem umówimy się w Jeszcze Tajniejszym Miejscu
Właśnie, właśnie ;-) , coś trzeba wykombinować bo tak dalej być nie może, wiadomo, ja muszę i chcę z Wami jeździć chociażby ze względów samego bezpieczeństwa, to jest nie do pomyślenia żeby gromadka kobitek sama toczyła się przez ciemności i zawsze zabezpieczenie "tyłów" musi być, bez dyskusji, ale Jurek, Krzysiek???..., przecież ja sam doskonale wystarczę ;-)
Musimy się zastanowić jak nie dać się namierzyć chłopom, bo same widziałyście, ilu ich było.
Nie wiem, nie ma teraz głowy do tego, ale myślę, że do czwartku coś wymyślimy, musimy!
Pa! :lol:
DreamTeam   04-09-2009, 17:16
#17
Wawerka napisał(a):następnym razem umówimy się w Jeszcze Tajniejszym Miejscu
Pomyślimy nad tym Tajniejszym Miejscem nie możemy przecież od razu tak pesymistować ;-)
Bart napisał(a):chcę z Wami jeździć chociażby ze względów samego bezpieczeństwa, to jest nie do pomyślenia żeby gromadka kobitek sama toczyła się przez ciemności i zawsze zabezpieczenie "tyłów" musi być, bez dyskusji,
Nie po to Wawerka biega na karate, Karola śmiga na boks, Perceive na judo, Lee-Fi na zapasy a Monika na kick boxing, żeby nie dać sobie rady z jakimiś wyrostakami szukającymi guza :mrgreen: Niech już będzie spokojna Wasza rozczochrana Panowie My sobie krzywdy nie damy zrobić :-D
Pogromca z Lbn   04-09-2009, 18:06
#18
Ja i tak bym wam dał radę ... :mrgreen:
Ula   04-09-2009, 18:58
#19
noo... z pewnością :-P :mrgreen:
a przy okazji... zdjęcia z karaoke dostepne juz w galerii /wybaczcie że bez większych przeróbek/

"Ty się nie patrz tylko orientuj!"
Jurek S   04-09-2009, 19:20
#20
No ta ja proponuję strajk ;-) . Tym samym przyznaję się, że poszukiwałem owego dnia naszych Pań. Więc strajk polegałby na tym, że nawet o Nich nie pomyślimy :mrgreen: w ten dzień babskich wyjazdów.
Bo zaryzykuję stwierdzenie :-? , że tak naprawdę One same byłyby zawiedzione gdyby nie zostały znalezione :mrgreen:

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Strony (3):    1 2 3   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.