Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
09.11.2013, 11.15, Konopnica, Trochę szybsze kółko
#11
paul67 napisał(a):To i ja piszę się na powtórkę z rozrywki Smile Tylko oponki mam już zimowe i formę również Wink Ale jak nóżki od 9:30 rozkręcimy, to może za Jurkiem nadążymy Smile
Żebyście sami po lesie nie jeździli ;-) to i ja postaram się przybyć pod Lukoil.
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz
#12
Ja bym się zastanowiła czy ten temat wylądował w dobrym dziale :-P
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#13
mraugorzata napisał(a):Ja bym się zastanowiła czy ten temat wylądował w dobrym dziale :-P

Gosiu, to taka zachęta do szybszej rekreacji :-) Z treningów, nawet lajtowych to by mnie Grzesiek zaraz wyrzucił, ze się wygłupiam :-P
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#14
nigdy więcej na rower
Odpowiedz
#15
radzik napisał(a):nigdy więcej na rower

Ja nie wiem co się wydarzyło później. :-P Rozstałem się z moimi sympatycznymi towarzyszami drogi (to tak ogólnie Moniko) i pojechałem do domu. Ja jestem cały zadowolony :-D Tempo nie za szybko nie za wolno. Jak w zegarku szwajcarskim :-> , pod LKJ byłem 13.07.
Dzięki :mrgreen:
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#16
Po tej rekreacyjnej przejażdżce mam kilka postulatów:
1. Zabrać Jurkowi spdy! (odkąd je ma skończyła się rekreacja)
2. Zabrać Pawłowi bidon! (na pewno coś bierze…)
3. Zabrać Radzikowi blat! (ciśnie i nawet nie obejrzy się na innych)
4. Ubrać Kolegę niezarejestrowanego na forum w kurtkę! (żeby się przegrzał i opadł z sił)
5. Oddać Pawła bidon Monice M! – i wtedy jazda grupy będzie bardziej wyrównana :mrgreen:

Artur miałeś „czuja” żeby nie jechać dalej, następnym razem posłucham Ciebie :mrgreen:
A tak na serio to dziękuję Panowie za miło spędzoną sobotę i towarzystwo przy zamykaniu sezonu po raz n-ty (ciekawe ile razy jeszcze w tym roku będę zamykać sezon)
Pozdrawiam
MM
Odpowiedz
#17
Monika M napisał(a):(ciekawe ile razy jeszcze w tym roku będę zamykać sezon)
Pozdrawiam

Do 31.12
A później będziesz otwierała nowy ;-)
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz
#18
Dzięki Jurek za ustawkę, dobrze się jechało. Przy okazji wyszły nam dwie inne ustawki.
Dzięki wszystkim za towarzystwo Smile
Pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości