Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tatry 2013
#11
renania napisał(a):chłopaki opiekowali się mną bardzo dobrze
Cieszy mnie to ogromnie :-> .Dostaną pochwałę i podwójną grochówkę ;-) .


P.S.Tak patrząc po zdjęciach to na najbardziej rasowego wspinacza wygląda ,po za Arkiem oczywiście,Tomek TKT ;-) .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#12
JuraS napisał(a):Piękne zdjęcia,Reni nawet chyba troszkę ładniejsze :-P .

Będzie jeszcze jedno zdjęcie na finał wyjazdu,ale to już za gotówkę i punktowane Confusedhock: Nie wiem jeszcze ilu było sędziów,i ile dadzą :-( Czekam cierpliwie :-? Nie omieszkam wstawić owej foty.Chętnie bym napisał NIE,DZIĘKUJE,ale autor pewnie się nie zgodzi 8-)
Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą
Odpowiedz
#13
Dzięki serdeczne za wyjazd. Odmieniło się zupełnie moje pojęcie o Tartach i trochę o samym Zakopanym.

Kilka fotek moim obiektywem może kiedyś dołożę opisy ale dziś padam. Jeszcze czuję nogi (w tym 90% stopy) :-D
"Trzeba pedałować, żeby się utrzymać w siodełku, ale my jedziemy coraz szybciej, rozpędzeni pedałujemy ponad potrzeby, tracąc w rezultacie całą przyjemność jazdy."
Odpowiedz
#14
Cudnie. :mrgreen:
Tak w nawiązaniu do koszulek Barta i Holdena W górach jest wszystko co kocham
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#15
https://picasaweb.google.com/tomasz.tkt ... 9265829762 czasy dzieciństwa się przypomniały?
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#16
tkt napisał(a):Jeszcze czuję nogi (w tym 90% stopy) :-D
... wszystko przez ten asfalt :mrgreen:

Jakub.P napisał(a):czasy dzieciństwa się przypomniały?
Jak to przypomniały? One ciągle trwają ;-)
Odpowiedz
#17
Będzie coś z tego bo ja już się pogubilem ;-)
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#18
Przepraszam, ale musiałem sobie jeszcze raz pooglądać i trochę Wam pozazdrościć ;-)
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#19
Fajnie jest oglądać górskie zdjęcia, jeszcze fajniej jest po górach chodzić. Mi dopiero w ostatniej chwili przed weekendem udało się załatwić urlop, znajomi namawiali żebym się w ostatniej chwili przyłączył do wypadu w Beskid Żywiecki (pogoda również była bardzo dobra), ale postanowiłem spędzić weekend na rowerze w rodzinnych okolicach Radzynia - pogoda trafiła mi się wybitnie rowerowa, aż się zdziwiłem jak zobaczyłem, że w Lublinie sobotnia i niedzielna wycieczka odwołana.

Edit: Tak mi się skojarzyło - z cyklu popularnych zagadek logicznych - znajdź element nie pasujący do pozostałych https://plus.google.com/photos/11617584 ... 7736627003 Smile
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#20
Jureczku, jak maszyna nie zatrze się gdzieś na trasie, nie zgubimy drogi i zmieszczą się 2 husky do bagażnika, to kto wie.



Cieszę się, że się cieszycie, warto było, dziękuję wam.
Filmy w niedalekiej przyszłości.
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości