Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ciche Wycieczki Rowerowe! Każda Niedziela.11.00 Pl.Litevski
#1
Każda Niedziela Start 11.00

17 LISTOPADA czyli w najbliższą Niedzielę ruszamy w kierunku Łęcznej! po drodze wąwozy, ruiny zabytkowych dworów, pałace i parki przystrojone barwami jesieni! + LEŚNE OGNISKO jako przerwa na posiłek, i odpoczynekSmile
\koniecznie zabierzcie: ciepłe ubrania, prowiant na drogę, zapasową dętkę i dużo dobrego humoru!
START 10.45 Cicha 4 / 11.00 Plac Litewski
Przybywajcie!
kontakt : 696 067 461 Wiktor
Odpowiedz
#2
A dlaczego "ciche..."? :-P
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#3
Pewnie dlatego, że nie można rozmawiać :-P
Wycieczki na pewno nie dla kobiet :-P
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#4
Pewnie tylko dla Elity Sad
Pozdrawiam
Odpowiedz
#5
Wiktor, możesz coś więcej o sobie powiedzieć? Jeździsz z jakąś grupą czy jako samotny strzelec organizujesz te wycieczki? Widziałem, że coś podobnego robiłeś w zeszłym roku. Nie było chyba żadnej relacji, zdjęć. Patrząc na plakat z tamtej imprezy wygląda na to, że jesteś zwiazany z Kołem Naukowym Historyków KUL.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#6
"Ciche" wycieczki, bo organizowane są przez ludzi z ul. Cichej.
[Albo może raczej związanymi z Autonomicznym Centrum Społecznym na Cichej]
Odpowiedz
#7
mhm, dokładnieSmile Jakoś powoli zaczynamy działać na Cichej..ja zajmuję się warsztatem rowerowym, no i chcę organizować wycieczki(nawet zimą)

jak najbardziej otwarte dla wszystkich, a nazwa od ACS Cicha4 jedzie ktoś w najbliższą niedzielę?
Odpowiedz
#8
punkwik napisał(a):mhm, dokładnieSmile Jakoś powoli zaczynamy działać na Cichej..ja zajmuję się warsztatem rowerowym, no i chcę organizować wycieczki(nawet zimą)

jak najbardziej otwarte dla wszystkich, a nazwa od ACS Cicha4 jedzie ktoś w najbliższą niedzielę?

Wiktorze, ja wiem, że każdy lubi mieć swoje, ale na początek zapraszamy na nasze wyjazdy :-D . My juz od lat jeździmy przez okrągły rok. Ale oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś organizował swoje wyjazdy. Z tym, że warto by było, żeby były częściej niż raz na rok :-P . No i z każdego takiego wyjazdu dobrze jest napisać jakąś relację, dołączyć zdjęcia itp. I jeszcze drugie no, nawet jeżeli będzie jeden uczestnik to nie trzeba się zrażać i też trzeba pojechać.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#9
spoko, na wyjazdach forumowych byłem kilka razySmile a w tamtym roku to faktycznie nic z tego nie wyszło. Teraz działam w bardziej sprzyjającym środowisku, pierwsza niedzielna wycieczka już się odbyła i przyjechało kilka osób
Odpowiedz
#10
Z ostatniej wycieczkiSmile
Jabłka pieczone raz
przez opuszczony park

Pojechaliśmy we trójkę, było bardzo miło
Tym razem ruszamy w kierunku Lasów Kozłowieckich!
Będzie ognisko!

Niedziela 24 LISTOPADA! 11.00 Plac Litevski
/ahoj!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości