Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Puławy-Janowiec -Zwoleń-Puławy
#21
damian.s napisał(a):robimy sesję zdjęciową z panią ekspedientką ze Statoila
Chyba tym razem wyjątkowo nie wszystkimi aparatami Big Grin
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#22
JuraS napisał(a):
aqu napisał(a):Czy te wiwatujące na naszą cześć laski w Puławach machały pomponami
Ale patrz Arturze,że też znały godzinę naszego przejazdu :-P

No właśnie Confusedhock: , może ktos z "elity" w tym palce maczał :mrgreen:
Pozdrawiam
Odpowiedz
#23
aqu napisał(a):
JuraS napisał(a):
aqu napisał(a):Czy te wiwatujące na naszą cześć laski w Puławach machały pomponami
Ale patrz Arturze,że też znały godzinę naszego przejazdu :-P

No właśnie Confusedhock: , może ktos z "elity" w tym palce maczał :mrgreen:
Oby tylko palce panowie :oops:
Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą
Odpowiedz
#24
Połączenie tras przejazdowych to fantastyczny pomysł, wielkie dzięki Panowie za przybycie. Powrót ze Zwolenia do Puław w dobry tempie, jechało się fantastycznie a o dziewczynach w Puławach już nie wspomnę, jeszcze raz wielkie dzięki za wspólne kręcenie.
Pozdrawiam Tomek
Odpowiedz
#25
KermitOZ napisał(a):
damian.s napisał(a):robimy sesję zdjęciową z panią ekspedientką ze Statoila
Chyba tym razem wyjątkowo nie wszystkimi aparatami Big Grin
Tak właśnie ,pani była bardzo nieśmiala :oops: .Czekamy na zdjęcia Janka ;-) .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#26
To, że ja niby ostatni? Trudno w końcu ostatni będą piersiami ;-) .
Dotarłem CAŁY ZADOWOLONY, tempo mnie nie zabiło - byłem na ustawkach gdzie więcej zdrowia oddałem więc spoko. Z resztą tempo musiało być trochę większe bo temperatura nie rozpieszczała.
Dziękuję chłopaki za pomysł połączenia nieco krótszej trasy i złączenia jej z trasą Radomską. Wszystkim dzięki za towarzystwo i miłe kręcenie.
Żeby tradycji stało się zadość załączam swoje zdjęcia PS. chyba czasem obiektyw mi trochę parował ;-)
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#27
Damian wszystko pięknie opisał ;-) .To ja tylko podziękowania,dla Janka i Damiana za fajną rekreację do Janowca i Zwolenia :lol: .Dla Mariusza,Artura,Tomka i Andrzeja za przepiękny lajtowy trening Zwoleń-Puławy :mrgreen: .A gnać musieliśmy ,bo nam pociąg odjeżdżał :-P .W tym miejscu szczególne wyrazy podziwu dla Andrzeja,pana po 60-tce,który formą sportową deklasuje młodzieniaszków :-D .Wyjazd bardzo udany,jestem CAŁY ZADOWOLONY :mrgreen: .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#28
JuraS napisał(a):W tym miejscu szczególne wyrazy podziwu dla Andrzeja,pana po 60-tce,który formą sportową deklasuje młodzieniaszków :-D .
Co do formy to prawda, ale trochę nam Andrzeja postarzyłeś Tongue
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#29
Nic nie postarzył , w kalendarzu ma już tyle lat , ale tylko na papierku bo w rzeczywistości to ze 30 lat trzeba by mu odjąć i dopiero ta liczba odzwierciedla wiek jego organizmu, pozdrawiam And55, kondycyjnie jednego z mocnniejszych forumowieczów na tym forum , według mnie niewielu znajdzie sie od niego mocniejszych , tylko pozazdrościć takiej mocy i to na dodatek nie patrząc na wiek :!:
Odpowiedz
#30
Ha! Błąd mój, zasugerowałem się nickiem bez sprawdzania w profilu Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości