Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Puławy-Janowiec -Zwoleń-Puławy
#1
Ponieważ w sobotę nie mogę,ani na wolne ani na szybsze kółko bis jadę w niedzielę jak w temacie.Odjazd 10,25 dworzec PKP,przyjazd Puławy 11,01.Dystans do przejechania ok.75 km.Cel: prawdziwa rekreacja i powitanie w Zwoleniu kolegów wracających z pętli radomskiej.Powrót z Nimi ,z Puław PKP o godz,16,53.
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#2
Fajny pomysł Jureczku, będzie nam milo wracać :->
Pozdrawiam Tomek
Odpowiedz
#3
JuraS, ja też mam zajętą sobotę a skoro pogoda jak marzenie na cały weekend to z przyjemnością pojadę z Wami na przywitanie zdobywców Radomia. Piszę się!
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#4
O widzę Jurku, że mnie uprzedziłeś - właśnie wróciłem z koncertu i miałem założyć podobny temat, ale widzę że temat już jest :-) Co prawda ja myślałem, żeby z Lublina jechać na kołach i nie dojeżdżać do Zwolenia, tylko trochę bliżej w zależności od pory dnia, ale taka opcja też mi odpowiada - jednym słowem piszę się na to :-)

Edit: Jedno pytanie - do Janowca przez Kazimierz i promem, czy mostem w Puławach?
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#5
Piękny :mrgreen: komitet powitalny nam się szykuje ;-) Zwoleń wypada gdzieś na 160 km więc myślę, że około g. 15 się zjawimy. Może ciut wcześniej ;-)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#6
mariobiker napisał(a):Zwoleń wypada gdzieś na 160 km więc myślę, że około g. 15 się zjawimy. Może ciut wcześnie
Po cichu na to liczę :-) Ze Zwolenia jeszcze około 18km do zjazdu z DK12, fajnie by było, gdyby nie trzeba było jechać tego odcinka w całkowitej nocy :-P
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#7
damian.s napisał(a):gdyby nie trzeba było jechać tego odcinka w całkowitej nocy :-P
Dobry plan :-) i trzeba go jakoś wykonać :mrgreen:
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#8
damian.s napisał(a):właśnie wróciłem z koncertu i miałem założyć podobny temat
Widziałem ,że założyłeś temat na sobotę i pomyślałem że w niedzielę pracujesz.
damian.s napisał(a):do Janowca przez Kazimierz i promem, czy mostem w Puławach
Mostem w Puławach.
mariobiker napisał(a):Zwoleń wypada gdzieś na 160 km więc myślę, że około g. 15 się zjawimy. Może ciut wcześniej
Tak właśnie obliczałem ;-) .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#9
JuraS napisał(a):Tak właśnie obliczałem .
Widać, że na matmie nie chodziłeś na wagary. ;-)
Mam nadzieję, że jutro pogoda będzie trochę lepsza. Jak wracałem dzisiaj rano z pracy nie było za ciekawie Undecided
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#10
A może byś tak Damian wpadł popedałować ;-) .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości