Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
17.11.2013 godz.10:30, Łukoil JPII Niedzielna rekreacja
#11
Dzięki za wycieczkę.
Trasa elegancka, zapowiedziane 50 km zrealizowane w 100%
Łukasz
Odpowiedz
#12
Dzięki za super niedzielną rekreacje .Oto ślad.

http://www.bikemap.net/en/route/2379417 ... 25/terrain
Odpowiedz
#13
Monika M napisał(a):No i sezon na dziś zamknięty Smile Zamykaliśmy go w ośmioro. Było miło, było akuratne tempo i było stadko saren w liczbie 16. Chętnie powtórzę wycieczkę za tydzień jeśli aura będzie sprzyjała. Dziękuję wszystkim i do zobaczenia Smile

Moniko, a może dali Ci do testów jakiś aparat fotograficzny? ;-)
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#14
Cytat:Moniko, a może dali Ci do testów jakiś aparat fotograficzny?
niestety nie i żałowałam tego najbardziej jak zobaczyliśmy te sarny
MM
Odpowiedz
#15
Zdjęcia nie są złe , zawsze się je fajnie ogląda…. Tak że czekamy na zdjęcia :!:
Odpowiedz
#16
Kolejne zamknięcie sezonu mamy za sobą :-) mam nadzieją , że nie ostatnie w tym roku ;-) dzięki wszystkim za miłą wyprawę
Odpowiedz
#17
Dzięki za tak liczną obecność na tej wycieczce. Mogło być nas nawet dziewięcioro, ale problemy z dętką już na starcie wyeliminowały jednego z kolegów. A temat uchodzącego powietrza obecny był dziś wyjątkowo często, moja pompka przez cały rok nie miała tyle pracy co dziś Wink
W końcowej fazie wycieczki dałem się namówić kolegom na skrót przez las, co spowodowało, że charakter trasy mocno odbiegał od przyjętych założeń. Szczególnie odczuły to nasze Panie, przepraszam za to i obiecuję, że w przyszłości nie będę robić takich zmian.
Ja w sumie też już mogę zamknąć sezon, dokręciłem jeszcze do setki i poprawiłem rekord świata Smile
Dziękuję wszystkim za dzisiejszy wyjazd i do zobaczenia w przyszły weekend Smile
Pozdrawiam
Odpowiedz
#18
paul67 napisał(a):(...)
Dziękuję wszystkim za dzisiejszy wyjazd i do zobaczenia w przyszły weekend Smile

Pawle, ale stałeś się zaborczy ;-) . Może byś dał jaki weekend? Tak się przymierzam i przymierzam z Piotrkowską Górą. :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#19
Jurek S napisał(a):Tak się przymierzam i przymierzam z Piotrkowską Górą. :-D
Jurek to dawaj tę Piotrkowską Górę - chciałem jeszcze z Wami pojechać a jak spadnie śnieg to zamienię rower na narty :-) no i coraz chłodniej się robi - dziś w Zwoleniu przekonaliśmy się na własnej skórze.
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#20
Yanq napisał(a):
Jurek S napisał(a):Tak się przymierzam i przymierzam z Piotrkowską Górą. :-D
Jurek to dawaj tę Piotrkowską Górę - chciałem jeszcze z Wami pojechać a jak spadnie śnieg to zamienię rower na narty :-) no i coraz chłodniej się robi - dziś w Zwoleniu przekonaliśmy się na własnej skórze.

Właśnie dowiedziałem się, że w przyszłą niedzielę też nie będę mógł się dalej wybrać, ale... na kolejną 1 grudnia zapowiadają ocieplenie :-P . Bo najbliższy weekend ma być jeszcze bardziej rześki niż ten miniony. Tak więc juz zdecydowanie przymierzam się na 1 grudnia. To będzie takie dobre otwarcie miesiąca.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości