Strony (6):    1 2 3 4 5 6   
Jurek S   27-11-2013, 14:46
#21
Yanq napisał(a):Myślę, że będzie zimno ale termin już sobie zarezerwowałem więc trzymam kciuki, żeby tylko nie padało.
PS. Przed Andrzejkami jeszcze MASA - nie zapominajcie :-)

Janek, to jeszcze trochę potrzymaj bo zapowiada się całkiem dobrze. :-D Co prawda niektóre prognozy zapowiadają jakieś drobne opady w czwartek i piątek, że weekend zgodnie, że będzie pogodny.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
mraugorzata   27-11-2013, 16:42
#22
Jakby było tak jak dzisiaj, to by było przefantastczynie! I mogłabym z czystym sumieniem zakończyć sezon :->

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
damian.s   27-11-2013, 20:02
#23
Jeśli pogoda będzie nie gorsza od zapowiedzi Instytutu Magii Guseł i Wróżb, tj. ze 2-3 stopnie na plusie, bez opadów i uciążliwego wiatru, a nawet z jakimś słoneczkiem, to bardzo możliwe że i ja się wyturlam na przejażdżkę :-) No i jeśli nie zaśpię - a co, ja też umiem :-P zwłaszcza, że od jakiegoś czasu odczuwam organiczną potrzebę obudzenia się bez budzika o jakiejś sensownej godzinie :-P

[Obrazek: button-1421-black.png]
Jurek S   29-11-2013, 19:50
#24
Widzę, że meteo.pl skorygował prognozę i mają być dwa dni bez opadów. Więc na dzisiaj potwierdzam wyjazd na Piotrkowską Górę. Czas i miejsce jak w temacie. Będzie odmiana, której sam jestem ciekaw, a mianowicie zrobimy (ze względu na kierunek wiatru) odwrotne kółeczko z lekką modyfikacją. Drogą na Bychawę, skręt na Jabłonną, Wierciszów i ścieżkami na Piotrkowską Górę. Wjedziemy tędy co zwykle zjeżdżaliśmy. A powrót przez Piotrkówek, Skrzynice Kolonia i Skrzynice Skrzyżowanie, Żabia Wola, Dominów. Kto będzie chciał może odbić przez Mętów na Prowiedniki, Zalew, a jak nie to prosto do Lublina.
A tak w ogóle to się jeszcze okaże jak sie w pogodzie nie odmieni :-?
Zapraszam

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
damian.s   29-11-2013, 19:58
#25
Jurek S napisał(a):A tak w ogóle to się jeszcze okaże jak sie w pogodzie nie odmieni :-?
Ja właśnie teraz też tak rzuciłem okiem co wróżbici zapowiadają na weekend i widzę, że co strona to inna prognoza :-) Chyba trzeba będzie po prostu rano wstać i wtedy podejmować decyzje, w zależności od tego co się będzie działo za oknem.

Edit: Jurku, domyślam się, że do godziny mniej więcej 14 powinniśmy spokojnie wrócić?

[Obrazek: button-1421-black.png]
Jurek S   29-11-2013, 20:56
#26
damian.s napisał(a):(...)

Edit: Jurku, domyślam się, że do godziny mniej więcej 14 powinniśmy spokojnie wrócić?

Ten kierunek który planuję jest o tyle dobry, że można przyjąć kilka wariantów powrotu. Więc gdyby ktoś chciał szybciej może sobie skrócić. Ale nawet przy pełnej wersji (ok 60km) to powinniśmy się wyrobić.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Jurek S   30-11-2013, 11:08
#27
Jeszcze się nie poddaję :-P tylko
ZMIENIŁEM GODZINĘ WYJAZDU NA 9.30.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
damian.s   30-11-2013, 19:22
#28
Jurek S napisał(a):Jeszcze się nie poddaję :-P
A najnowsze prognozy pogody coraz mniej zachęcające :-P Ja tak sobie myślę w związku ze zmianą godziny wyjazdu, że jeśli wyruszę z Wami, to chyba sobie skrócę trasę, tak żeby na spokojnie zjeść sobie w domu obiad, ogarnąć się i zająć sobie dobre miejsce w Księżycowej :-P

[Obrazek: button-1421-black.png]
Jurek S   30-11-2013, 20:26
#29
damian.s napisał(a):(...)
A najnowsze prognozy pogody coraz mniej zachęcające :-P (...)

Wkurzające to trochę jest Undecided żeby na dwa dni na przód nie byli w stanie określić pogody. Rzeczywiście jest już zmiana i ma być trochę opadów. Został mi jeszcze jeden weekend :-P przez świętami.
Chociaż na niektórych prognozach pokazują teraz opady, a ja widzę jakieś skrawki nieba i bez odpadów. Poczekam jeszcze do rana.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
piotr73   30-11-2013, 20:50
#30
Deszczu nie będzie ta ja będę :-)
Strony (6):    1 2 3 4 5 6   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.