Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
01.12.2013, godz. 9.30, LKJ
#1
Piotrkowska Góra na pełnej rekreacji :mrgreen: . Żadne tam szybkie kółeczka ;-) tylko rekreacyjny przejazd fajnymi dróżkami z ciekawymi widokami naszej lubelskiej wyżyny. Proponuję godz. 9.00 żeby właśnie można było spokojnie cały dystans przejechać, a będzie tego trochę ponad 60 km. Te fajne dróżki to w dużej mierze teren, drogi polne i leśne i trochę asfaltów.
Zapraszam póki jeszcze nikt coś innego nie zapodał :-P
Taka zmiana planów bo okazało się, że ten weekend mam wyjściowy, a nie następny jak zapowiadałem :-)
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#2
Cytat:Taka zmiana planów bo okazało się, że ten weekend mam wyjściowy, a nie następny jak zapowiadałem
No masz ci los, a ja już sobie zaplanowałem, że w następny weekend dołączę się do wyjazdu na Piotrkowską Górę, a tu zonk - w ten weekend niestety nie dam rady.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#3
Jurek S napisał(a):Te fajne dróżki to w dużej mierze teren, drogi polne i leśne i trochę asfaltów.
Czyli jest szansa, że się obudzę po nocnym dyżurze ;-)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#4
mariobiker napisał(a):
Jurek S napisał(a):Te fajne dróżki to w dużej mierze teren, drogi polne i leśne i trochę asfaltów.
Czyli jest szansa, że się obudzę po nocnym dyżurze ;-)

Może mógłbym jeszcze negocjować. Tylko czy jest szansa, że po Andrzejkach będzie łatwiej? :-P

A po za tym 1 grudnia jest slajdowisko więc zakładając, że ok 15 skończylibyśmy rajd to zaraz trzeba by się szykować na drugą imprezę :-)
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#5
zgłaszam kandydaturę
Odpowiedz
#6
Nie wygląda to dobrze za oknem Undecided A do tego wszystkie prognozy zapowiadają na niedzielę opady deszczu. Wygląda na to, że trzeba będzie odłożyć ten wyjazd.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#7
Jureczku nie lam sie, dopoki walczysz, jestes zwyciezca, pamietaj, w zyciu najwazniejsza jest zawzietosc, w dzialaniach konsekwetnosc. U nas tez kiepsko to wygladalo, ale nie poddajemg sie https://db.tt/CsJMMB9u
Kim jestesmy? jestesmy Zwyciezcami.
Dziekuje.
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#8
Bart napisał(a):(...) U nas tez kiepsko to wygladalo, ale nie poddajemg sie https://db.tt/CsJMMB9u
(...).

Wygląda mi to na rozsądek. Czyli wyczekiwanie stosownej chwili :-)
Ja też tak przymierzam się do tej góry. Jak nie ten to następny weekend :-D
Ale tak naprawdę to ze względu na potencjalnych uczestników bo mnie to taki byle jaki deszczyk by nie zatrzymał :-P Chociaż trochę przyjemności z jazdy też trzeba by mieć Undecided
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#9
Jurek S napisał(a):Ale tak naprawdę to ze względu na potencjalnych uczestników bo mnie to taki byle jaki deszczyk by nie zatrzymał :-P Chociaż trochę przyjemności z jazdy też trzeba by mieć Undecided
Wszyscy wiemy, że twardziel z Ciebie Jurku :mrgreen: ale większość ma przyjemność z jazdy gdy nie pada ;-)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#10
Ja tak Wam popiszę - Jadę w okolice CIOCI 23.11 i wracam 22.11 br. CEL : RADAWIEC DuŻY oraz PŁOUSZOWICE KOL. HAAAAAA Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości