Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozbiórka ścieżki rowerowej z Sosnowicy do J. Czarnego
#1
Kto jeszcze nie widział:
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbc ... F131129753

Kolejny powód, żeby nie budować ścieżek z kostki :lol:
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#2
Kiedyś tamtędy jechałem i tak się zastanawiałem: "po co tu ta ścieżka'? Ruchu na jezdni brak, bo droga do lasu/nad jezioro. Ścieżka rowerowa zarośnięta. Teraz już wiem! Była zbudowana po to, żeby ją rozebrać :lol:
"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
Odpowiedz
#3
Dobrze, że sołtys na noc nie zwija asfaltu :-P
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#4
W tym roku przy drodzę Męczęników Majdanka wybudowaną drogę rowerową , od ul.Doświadczalnej do cmentarza jest kostka brukowa a dalej aż do ulicy Krańcowej jest asfalt , dla mnie dużo fajniej się jedzie odcinkiem asfaltowym, ta sama ulica robiona w tym samym czasie a dwie nawierzchnie co jest grane??
Odpowiedz
#5
Kiedyś do lasu chodziło się na grzyby i jagody, teraz na kostkę :-P Czasy się zmieniają, trzeba za tym nadążać 8-)
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#6
Zawsze się zastanawiałem, po co śwagier bierze taczki do lasu, a teraz już wiem, że nie na grzyby i jagody. Chyba nie dokończy tego wjazdu do garażu.
§1 pkt2 Regulamin odnosi się do każdego Użytkownika Forum (w tym Członków Stowarzyszenia „Rowerowy Lublin”). 100% ściemy
Odpowiedz
#7
Przedstawicielka władz Sosnowicy zapowiedziała wczoraj,że jak już rozbiorą kostkę to będzie zrobiona ścieżka rowerowa asfaltowa :-P .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#8
Mówiła też, że początek tej ścieżki będzie biegł z Łęcznej, czyli cała ścieżka będzie się ciągnąć z Łęcznej aż do jeziora Czarnego, moim zdaniem bardzo fajna sprawa oby zrobili to jak najszybciej.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości