Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
29.11.2013 godz 18:00 Plac Litewski
#1
Piątek się zbliża więc zaczynam temat.
proponuje coś takiego:

http://www.endomondo.com/routes/272358474

trasa długością dostosowana do pory roku, trochę pod górkę trochę z górki
[Obrazek: stats.jpg] 
Odpowiedz
#2
Podjazd pod Sowińskiego jest dość ciężki, nie daj boże ktoś przyjedzie na cruiserze i się... zmęczy.

Proponuję alternatywnie: 1-Długosza-Popiełuszki-Legionowa-Weteranów-Sowińskiego-Radziszewskiego, 2-Racławickie-Sowińskiego-Głęboka-Narutowicza, 3-Racławickie-Spadochroniarzy-Weteranów-Sowińskiego-Radziszewskiego :mrgreen:

Zmrok zapada jakoś po 15, więc światła są nieodłączną częścią roweru.
Odpowiedz
#3
qavtan napisał(a):nie daj boże ktoś przyjedzie na cruiserze i się... zmęczy.
To niech więcej trenuje ;-) nawet na cruiserze :-P
qavtan napisał(a):Zmrok zapada jakoś po 15, więc światła są nieodłączną częścią roweru.
Dobrze, że przypominasz ;-)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#4
Imho trasa Zaworka jest spoko, pod Sowińskiego po prostu trzeba pilnować tempa, żeby nikt nie wyrwał do przodu i będzie git Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#5
A mi się tam podoba Smile można by jeszcze pociągnąć Wileńską-Zana i zjazd Filaretów
Odpowiedz
#6
oprócz oświetlenia proponuje zabrać jeszcze jakieś gwizdki lub trąbki, bo pewnie frekwencja nie będzie tak liczna jak w lecie, więc przynajmniej niech będzie nas słychać
[Obrazek: stats.jpg] 
Odpowiedz
#7
A ja proponuję jednak poprzypominać znajomym, że na godzinkę nie zaboli wyjść na rower :evil: wtedy nie tylko było by nas słychać
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#8
Będe
Odpowiedz
#9
Cytat:Любі друзі!!! Завтра, 29 листопада, о 18.00 підтримуємо народні протести в Україні. Місце зустрічі змінити не можна - пл. Літевська.
Drodzy przyjaciele!!! Jutro, dnia 29 listopada, godz. 18.00 popieramy akcji protestacyjnych na Ukrainie. Miejsce spotkania - pl.Litewski

Źródło: https://www.facebook.com/UkrainawCentrumLublina

Także jeśli ktoś chce to polecam strój w kolorach żółtym i niebieskim :mrgreen:
Odpowiedz
#10
Przepraszam za jakość, żle sobie ustawiłem obcje. Jednak wrzucam, zawsze to to jakiś ślad po dzisiejszej Masie. Dziś na piechotę --- mam szlaban na rower do wiosny.

[Obrazek: DSC_0014.jpg]
[Obrazek: DSC_0015.jpg]
[Obrazek: DSC_0016.jpg]
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości