Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tour de Beskidy
#11
Jurek S napisał(a):Ja wstępnie planuję 2-6 lipca.
Brawo Jurku :-) termin ustalony (jeden problem z głowy :mrgreen: )
Tour de Beskidy w pierwszej dekadzie, w drugiej VI Pielgrzymka na Jasną Górę, w trzeciej pewnie wymyśli coś "Elita" lub "Tream Team" :mrgreen: Kompletnie nie będzie kiedy chodzić do pracy :-P (trzeba wziąć urlop na cały lipiec :mrgreen: ) Żona chyba mnie zastrzeli ;-)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#12
mraugorzata napisał(a):Ciężka zima przede mną, żeby na wiosnę w ogóle myśleć, by się na coś takiego wygrzebać.

Przez wiosnę będziesz się wygrzebywać, a w lato pojedziesz :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#13
mariobiker napisał(a):Tour de Beskidy w pierwszej dekadzie, w drugiej VI Pielgrzymka na Jasną Górę, w trzeciej pewnie wymyśli coś "Elita" lub "Tream Team"
To może połączyć te dwa wyjazdy w jeden 3-4 tygodniowy :mrgreen: Z Beskidów nie będziemy zajeżdżać do Lublina, tylko np. przez Tatry i Sudety do Częstochowy - wtedy w Częstochowie będziemy grupą która na pielgrzymkę wybierze się najdłuższą trasą, tak jak w tym roku grupa parczewska :-) A powrót z Częstochowy zrobimy w trzeciej dekadzie np. przez Mazury :-P
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#14
mariobiker napisał(a):
Jurek S napisał(a):Ja wstępnie planuję 2-6 lipca.
Brawo Jurku :-) termin ustalony (jeden problem z głowy :mrgreen: )
Tour de Beskidy w pierwszej dekadzie, w drugiej VI Pielgrzymka na Jasną Górę, w trzeciej pewnie wymyśli coś "Elita" lub "Tream Team" :mrgreen: Kompletnie nie będzie kiedy chodzić do pracy :-P (trzeba wziąć urlop na cały lipiec :mrgreen: ) Żona chyba mnie zastrzeli ;-)

To już zacznij Mariuszu od maja :-P . Bo przecież ma majowy weekend żubr jest planowany :-)
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#15
Jurek S napisał(a):To już zacznij Mariuszu od maja . Bo przecież ma majowy weekend żubr jest planowany
Chciałbym bardzo ale nie da rady Undecided Kwiecień i maj mam mocno zajęty. Pozostają mi w tym czasie tylko niedzielne ustawki.

edit:
Trasa z 2,3 i 4 dnia planowanego przez Jurka wyjazdu jest mocno zbliżona do mojej wycieczki z 2009 roku.
http://www.gpsies.com/map.do?fileId=xnqgsmbkloqylycr
Kilka fotek aby zachęcić potencjalnych uczestników.
https://picasaweb.google.com/1161054944 ... edirect=1#
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości