Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
8.12.2013, ODWOŁANE
#11
Do niedzieli coraz bliżej a prognoza pogody jest coraz bardziej łaskawa :-)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#12
mariobiker napisał(a):Do niedzieli coraz bliżej a prognoza pogody jest coraz bardziej łaskawa :-)

Mariuszu, czyżbyś się przymierzał do wyjazdu? :-)
Tak naprawdę zobaczymy w sobotę wieczorem, a może w niedzielę rano. Ale jak zawsze jestem zdeterminowany do wyjazdu :-D

Czyj to rower? Po powrocie z Kamiennej Góry cztery lata temu 12 grudnia. :mrgreen:
[Obrazek: IMG_5927.jpg]
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#13
Jurek S napisał(a):Czyj to rower? Po powrocie z Kamiennej Góry cztery lata temu 12 grudnia. :mrgreen:
Proste, daj coś trudniejszego Tongue
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#14
to Pana co pierwszy powiedział : " jak samochodzikiem to asfalcikiem ", niejakiego Pana B...a,
Odpowiedz
#15
piotr73 napisał(a):to Pana co pierwszy powiedział : " jak samochodzikiem to asfalcikiem ", niejakiego Pana B...a,

Piotrze, no nie mów, że rozpoznałeś. Pewnie album znalazłeś z tego wyjazdu :-)
Ja bym nie poznał. No chyba, że po tym isostarze, które Bart rozprowadzał :-P
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#16
Ale upierdaczony rower, ktoś musiał ostro naduszać na pedały, bez zbędnego cackania się, pewnie jakiś hardkor, kaskader, czy kto......[Obrazek: 2155du.gif]


Faktycznie woziłem się kiedyś z isostarami, ale czy to mój rower?, nie wiem, zapomniałem jak wygląda[Obrazek: 2ccqwds.gif]
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#17
pogoda powinna być OK, właśnie w panoramie pokazali, że w niedziele "wyszło słonko zza chmurki", bez opadów i temp 0-1.
Odpowiedz
#18
Jurek S napisał(a):
piotr73 napisał(a):to Pana co pierwszy powiedział : " jak samochodzikiem to asfalcikiem ", niejakiego Pana B...a,

Piotrze, no nie mów, że rozpoznałeś. Pewnie album znalazłeś z tego wyjazdu :-)
Ja bym nie poznał. No chyba, że po tym isostarze, które Bart rozprowadzał :-P

To były już stare dzieje gdy bardzą wąska grupa forumowiczów w zimie jeździła, i między innymi należał do niej Bart , wiem że jest to nieprawdopodobne :-D ale jednak tak było w zamierzchłych czasach, a pozatym bryki mojego dilera izostarów bym nie rozpoznał 8-)
Odpowiedz
#19
mam prośbę, nie jeździłem jeszcze w zimie na takie wyjazdy więc podpowiedzcie co mam zabrać ze sobą, żeby potem nie było "bidy" Smile
Odpowiedz
#20
Kuba74 napisał(a):mam prośbę, nie jeździłem jeszcze w zimie na takie wyjazdy więc podpowiedzcie co mam zabrać ze sobą, żeby potem nie było "bidy" Smile

Kuba, o zimie to jeszcze trudno mówić :-D Ale rzeczywiście, trochę chłodniej będzie. Dla mnie dwie sprawy są ważne: nie zmarznąć i coś ciepłego do wypicia. To pierwsze to musisz sam zdecydować. Ja mam taką kurtkę, żadne mistrzostwo świata Rogelli z membraną i ocieplana. Pod spód koszulka z długim rękawem i lekka bluza. Zawsze marzłem w nogi więc zaopatrzyłem sie w ochraniacze na spd. Na ręce ciepłe rękawiczki. Na głowę w tej chwili wystarcza mi bandamka z czapeczką z windstoperem. Pod kask oczywiście. Kominiarki jeszcze nie biorę ale mam taki rękawek, który osłania szyję i brodę. W tę porę jeżdżę już z termosem.
I zaczynam już gębę smarować tłustym kremem :-D

Bart napisał(a):Ale upierdaczony rower, ktoś musiał ostro naduszać na pedały, bez zbędnego cackania się, pewnie jakiś hardkor, kaskader, czy kto...... Obrazek


Faktycznie woziłem się kiedyś z isostarami, ale czy to mój rower?, nie wiem, zapomniałem jak wygląda Obrazek

Rozbrajająca szczerość :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości