Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przetarg na system wypożyczalni rowerowych!
#11
Jurek S napisał(a):Chodzi mi o to, że jeżeli wezmę rower ze stacji nr 1 i przejadę w okolice stacji 2 gdzie chciałbym go zostawić to musi tam być wolne miejsce

To nie jest problem, wtedy przypinasz rower objemką nawet obok stacji. Polecam poczytać stronę Nextbike Polska.

"W przypadku braku miejsca w uchwytach stojaków, przypnij rower do ucha dowolnego stojaka lub innego stałego elementu uzbrojenia terenu (znak, barierka) w niewielkiej odległości od stacji. Zwróć rower w terminalu."
Odpowiedz
#12
Jurek S napisał(a):Ciekawe jak to zafunkcjonuje?

W Warszawie często spotykałem stacje bez rowerów - wszystkie były w ruchu (było to widać na ulicach).
Teraz gdy konkretna firma wygrała przetarg myślę, że będzie więcej informacji (lokalizacja stacji oraz ceny).
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#13
A te lokalizacje nie są w trakcie konsultacji?
U mnie na Dziesiątej Rada Dzielnicy wydała m.in. swoją opinię i dyskutuje z Urzędem o lokalizacji.
[Aktualnie stacja ma znajdować się przy przystanku Kunickiego/Mickiewicza]

W pierwotnym zamyśle/dokumencie widziałem m.in. taką mapkę:
[Obrazek: wypozyczalniarowerowdziesiata.jpg]

Źródło:
http://www.bip.lublin.eu/bip/um/index.p ... &id=185811
Odpowiedz
#14
Dziś wieczorem naprzeciwko wejścia do ogrodu botanicznego (tj.150m od mojego domku) pojawiła się stacja wypożyczalni. Jeszcze bez rowerów ale temat wreszcie wyraźnie przyspieszył. Jeszcze żeby tam jakieś cieniarki zainstalowali... :-P
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#15
macie może znajomych w innych miastach którzy korzystają z wypożyczalni za pomocą aplikacji na tel. Na google play jest kilka aplikacji i nie bardzo wiem na którą się zdecydować
[Obrazek: stats.jpg] 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości