Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
03.09.2009 14:15 LKJ
#1
Na godzinę 14:15 przy LKJ umówiłem się z Arczi10 na dość szybki wypadzik.

Trasa: ścieżka rowerowa do tamy, dookoła zalewu, stary las, poręba, ścieżka rowerowa przy Jana Pawła.

Czas jazdy: ok 1,5h

Będziemy czekać do godz 14:25, po czym ruszamy.

Zostało mało czasu, ale zapraszamy.
Odpowiedz
#2
szczęśliwi którzy o tej porze nie pracują. Udanej ustawki

pozdro
lizanie jest dobre...lodów
Odpowiedz
#3
Jak zwykle udana ustawka, trasa jak wyżej Zalew i Stary Las, a tępo dostosowane do każdej osoby tzn do nas dwóch. Mam nadzieje ze innym razem wiecej osób zbierze się Tongue
Odpowiedz
#4
to moze powtórka jutro o 10?Tongue
Odpowiedz
#5
Taka a nie inna pora była podyktowana tym, że chcieliśmy się wygrzać na słońcu. Co jak co, ale jeżdżenie w godz 18-21, często po ciemku tego nie oferuje, za to można troszkę zmarznąć. Dlatego byłbym za tym, żeby powoli zacząć robić ustawki o wcześniejszych godzinach.

Byłem tylko ja i Artur. O 14:27 wyruszyliśmy spod LKJ . Po objechaniu zalewu zmieniliśmy minimalnie zaplanowaną trasę i postanowiliśmy sprawdzić na własne oczy, jak idzie budowa Bike parku na ul. Janowskiej. Z bliska robi to spore wrażenie, szczególnie 8-metrowy drop. Jeszcze sporo pracy im zostało, nie wiem czy dadzą radę ukończyć park w październiku, tak jak planowali. Później przejechaliśmy szybko przez Stary Las, os. Poręba i wyjechaliśmy na ściezkę rowerową przy Jana Pawła. Ustawka jak najbardziej udana Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości