Strony (3):    1 2 3   
Jurek S   08-12-2013, 09:45
#11
Ja planuję od Zalewu pojechać na wschód :-) , przez Dąbrowę do Cienistej, a później zobaczymy. Proszę wziąć pod uwagę, że przy tych warunkach dojazd do miejsca ustawki zajmie nam więcej czasu niż zwykle. Nie wiem czy wszyscy już wstali, ale za oknem piękny dzień się zapowiada :mrgreen:

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Mariobiker   08-12-2013, 10:13
#12
Jurek S napisał(a):Nie wiem czy wszyscy już wstali, ale za oknem piękny dzień się zapowiada :mrgreen:
Wstali (musieli wstać) ;-) Jak na razie dzień jest piękny, słoneczko mocno świeci i nic nie pada. Życzę miłej przejażdżki :mrgreen:

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Jurek S   08-12-2013, 14:51
#13
Tego mi trzeba było :-D . Tak się nam dobrze jechało, że wydłużyliśmy trasę przez Prawiedniki, Nowiny, zielonym szlakiem do Krężnickiej. Najważniejsze to wyjechać z miasta, a w lesie i w polu można było pohulać w zimowych klimatach :lol: . Czekam na zdjęcia od Damiana. Było nas pięciu, jeszcze Artur, Kuba74 i Meritok. Dzięki i do następnego.

I jeszcze parę zdjęć
https://picasaweb.google.com/1038665338 ... itanieZimy
Zdradzę, że widzieliśmy Patrycję pomykającą za gromadą rowerzystów ;-) i w ogóle dzisiaj tłok na ścieżce. Wdać jest trochę amatorów zimowej jazdy na rowerze.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Mariobiker   08-12-2013, 15:17
#14
https://picasaweb.google.com/1038665338 ... 9765502338
"Ekologiczny" stojak - model Zima 13/14 :mrgreen:

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Pat   08-12-2013, 15:36
#15
Jurek S napisał(a):Zdradzę, że widzieliśmy Patrycję pomykającą za gromadą rowerzystów ;-) i w ogóle dzisiaj tłok na ścieżce. Wdać jest trochę amatorów zimowej jazdy na rowerze.

Taaak! I ja Ciebie widziałam. Minęliśmy się w okolicach LKJtu i w ostatnim momencie krzyknęłam "cześć", ale myślałam że nie zauważyłeś Smile. Dojechałam do Cienistej na most i odłączyłam się od grupy. Wracając Dąbrową, zielonym szlakiem miałam nadzieję, że się na Was natknę i podepnę na powrót do domu, ale właśnie widzę że pohasaliście sobie na Prawiedniki Big Grin. Faktycznie super pogoda na rowerowy spacerek Smile
damian.s   08-12-2013, 15:49
#16
Dzięki wszystkim za przyjemny wypadzik. Zima powitana, także nacieszcie się nią, bo zaraz po świętach wypadałoby zrobić jakieś pożegnanie zimy :-) Raz czy dwa razy w roku można po śniegu pośmigać, ale co wiosna to jednak wiosna, tak samo lato :mrgreen:
Kilka zdjęć ode mnie: https://picasaweb.google.com/1154095298 ... iVpqOMxAE#

[Obrazek: button-1421-black.png]
Jurek S   08-12-2013, 15:55
#17
Artur - "Długo tak będziesz leżał" :mrgreen:

Pat napisał(a):(...) Wracając Dąbrową, zielonym szlakiem miałam nadzieję, że się na Was natknę i podepnę na powrót do domu, ale właśnie widzę że pohasaliście sobie na Prawiedniki Big Grin. Faktycznie super pogoda na rowerowy spacerek Smile

Patrycjo, na drugi raz to będę ściągał z trasy ;-) . Nie ma samowolek :-P

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
JuraS   08-12-2013, 16:49
#18
Jurek S napisał(a):Na biegówki w lesie to może być jeszcze za słabo.. Swego czasu nałogowo biegałem w lasach w okolicach Zwierzyńca
Ja również mam dwa nałogi,rower i narty biegowe.Ale gdy jest śnieg wybieram narty,niech ręce i obręcz barkowa też popracują ;-) .Warunki śniegowe w Starym Gaju dobre,przyszło sporo ludzi pobiegać na nartach,także tego, szlaki miałem przetarte.Jestem cały :mrgreen: .

Pozdrawiam,
Jurek
mraugorzata   08-12-2013, 18:01
#19
Ech, jak oglądam zdjęcia to aż chciałoby się nauczyć jeździć po śniegu.
Ale nie w tym sezonie.

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Jurek S   08-12-2013, 19:04
#20
mraugorzata napisał(a):Ech, jak oglądam zdjęcia to aż chciałoby się nauczyć jeździć po śniegu.
Może w styczniu :roll:

I to jest dobry pomysł Gosiu :-) . Ale tym razem spd-ów nie zalecam. :-P

Do JuraS-a. Taki tekst (Artur) dzisiaj w Dąbrowie - "Śniegu mało na rower, a co dopiero mówić o nartach" :-)

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Strony (3):    1 2 3   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.