Strony (3): 1 2 3   
Mariobiker   11-12-2013, 15:54
#1
Jako, że w tej materii jestem zielony :-P jak trawa w maju, bardzo chętnie wysłucham waszych opinii.
Które wybrać M520, M530, M540 a może jeszcze inne.

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
damian.s   11-12-2013, 16:08
#2
No nie wierzę - Mariusz i ty też??

[Obrazek: button-1421-black.png]
KermitOZ   11-12-2013, 16:12
#3
No, to mi się podoba Big Grin Shimano 520, praktycznie niczym się nie różnią od 540, a jakby Cię kusiło, żeby kupić 540 to już lepiej różnicę przeznacz na lepsze buty.

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Mariobiker   11-12-2013, 16:14
#4
damian.s napisał(a):No nie wierzę - Mariusz i ty też??
Jak mi się nie spodoba to znajdą się szybko w dziale - sprzedam ;-)

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
bartek   11-12-2013, 16:14
#5
Jeśli koniecznie SPD (czyli system Shimano) - to w zupełności wystarczy ci 520, nie ma sensu przepłacać za 540.

Jeśli niekoniecznie system Shimano - to polecam Time Smile (np. model Alium, np. tutaj, można polować na Allegro).

Jeździłem wiele lat w SPD, jednak mimo nowych bloków potrafiłem czasami wyrwać nogę z pedałów. Przesiadłem się na Time - różnica ogromna!
Minusem są mosiężne bloki, które przy chodzeniu w butach rowerowych mogą się szybciej zużywać, niż stalowe stosowane w Shimano.

pzdr, bartek
Statystyka - analiza statystyczna badań do prac dyplomowych, tel. 507 447 830
mraugorzata   11-12-2013, 16:32
#6
Zadam może niedyskretne pytanie, ale co się zmieniło między postem z dn. 26 marca 2013 a postem dzisiejszym? :-D

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
darist   11-12-2013, 16:58
#7
mraugorzata napisał(a):Zadam może niedyskretne pytanie, ale co się zmieniło między postem z dn. 26 marca 2013 a postem dzisiejszym?

Nie wiem Gosiu czy zauważyłaś zmiany u Mariusza (nie tylko na twarzy :mrgreen: ).
On nie jest "już tylko turystą"... ELITA zobowiązuje... :mrgreen:
I jeszcze jedno... czaiłeś się Mariusz i czaiłeś... a do wczoraj była promocja 50% na pedały SPD przy zakupie dowolnych butów...
Bo przecież w tych "do biegania" nie Będziesz jeździł :mrgreen:

Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Mariobiker   11-12-2013, 17:24
#8
KermitOZ napisał(a):Shimano 520, praktycznie niczym się nie różnią od 540, a jakby Cię kusiło, żeby kupić 540 to już lepiej różnicę przeznacz na lepsze buty.
To jest niezła myśl. Trochę się spłukałem przebudowując mojego kellys'a więc z butami nie poszaleję (na początek ;-) )

mraugorzata napisał(a):ale co się zmieniło między postem z dn. 26 marca 2013 a postem dzisiejszym?
Nic się nie zmieniło, jeden rower będzie miał spd a drugi platformy.
darist napisał(a):On nie jest "już tylko turystą"... ELITA zobowiązuje...
Hehe, dobre ale wolę nadal pozostać turystą. "Prawdziwa" elita to się wybiera na BB Tour.
darist napisał(a):I jeszcze jedno... czaiłeś się Mariusz i czaiłeś... a do wczoraj była promocja 50% na pedały SPD przy zakupie dowolnych butów...
Szkoda, że o tym nie wiedziałem :-?

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
KermitOZ   11-12-2013, 17:29
#9
mariobiker napisał(a):jeden rower będzie miał spd a drugi platformy.
Ale tylko przez bardzo krótki czas Tongue

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Mariobiker   11-12-2013, 17:42
#10
KermitOZ napisał(a):mariobiker napisał/a:
jeden rower będzie miał spd a drugi platformy.
Ale tylko przez bardzo krótki czas Tongue
Zobaczymy jak to będzie ;-)

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Strony (3): 1 2 3   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.