Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
opinie na temat trail gatora
#1
Witam wszytskich potrzebuje opinii na temat trail gatora. Mam zamiar kupic takowy tylko niebardzo sie orientuje czym sie kierowac przy wyboze ogladalem w decathlonie i najprawdopodobniej tam zrobilbym zakup. Chcialbym na wiosne zaczac jezdzic z synkiem w dalsze trasy wiec potrzebuje sprawdzone sprzetu
Odpowiedz
#2
Zamiast TRAIL-GATOR (Decathlon) pomyśl nad drążkiem holowniczym TRAIL ANGEL.
http://allegro.pl/hol-rowerowy-rower-dr ... 61621.html
Podobna cena, natomiast konstrukcja wydaje się o wiele sztywniejsza.
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#3
Ja używałem takiego holu Super rzecz, mój syn był bardzo zadowolony. Jak chciał jechać sam to odpinałem go od holu, jak się zmęczył to z powrotem na hol. No i mogliśmy pokonywać znaczne odległości. Tylko musisz uważać na zakrętach. Musisz w nie wchodzić ze sporym zapasem! Acha, i hol (przynajmniej mój) był bardzo ciężki. Ale dzięki temu jazda była stabilna. I nie kupuj w Decathlonie bo przepłacisz. Poszukaj na Allegro albo na Tablicy.
[Obrazek: stats.jpg]
Odpowiedz
#4
Odświeżę temat. Na topieniu Marzanny przetestowałem polecany przez Mariobikera Trial Angel. (nawet nie wiedziałem, że go polecał :-P ). Byłem bardzo sceptyczny w stosunku do tego wynalazku ale na razie po przejechaniu 40km zmieniam zdanie. Urządzenie wydaje się być solidne, dopracowane w detalach. Dzieciak zadowolony na maxa, nie zmęczony. Normalnie na razie nie widzę żadnych wad - ok cena trochę spora ale zamierzam odsprzedać za dwa lata :mrgreen: To super rozwiązanie kiedy dziecko wyrasta z fotelika a samodzielnie jest w stanie przejechać jedynie krótki dystans i to swoim tempem. Teraz już nas nie ogranicza i możemy wspólnie śmignąć za miasto. Polecam ale będę czujny i gdyby wynikły jakieś problemy dam znać.
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości