Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaka bielizna Termo ?
#11
Ja tam mam kalesonki i koszulkę z owczej wełny robione przez moją babcię na drutach :-P Jest mi ciepło,a nawet bardzo ciepło,jak sobie siedzę pod kocykiem i oglądam forum rowerowe.Mało tego,popijam sobie jeszcze malinową takimi małymi łyczkami i nie połykając tak na raz.Chodzi o herbatkę z malinką :-P Tak powoli smakując to co najlepsze.I żaden mróz czy wiatr może mi wtedy nadmuchać,także tego.Aby do lata :mrgreen:
pozdrawiam cieplutko :-D
Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą
Odpowiedz
#12
Enter Ci się zaciął? :-?
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#13
Z takich mniej znanych firm , można spojrzeć , na ofertę Stoor i Berens, mam obie, wyższe modele obu producentów są ok , ale jeśli jest kasa na Brubecka to będzie to najlepszy wybór
Odpowiedz
#14
mani_73 napisał(a):Chodzi o herbatkę z malinką

Marcin pozdrów "malinkę" :-P :mrgreen:
rajanik to nie pierwsza zima z nami na tym forum więc tego... rozumiesz...
My sobie pogadamy a Ty ciepło się ubieraj... na przykład w Brubecka.
I zagraj w Lotto to kupisz Crafta.
Justynka w tym biega... jej koleżanki też... :-D

Jurek S napisał(a):ja teraz też jeżdżę w podwójnych, ale własnie chciałbym coś pojedynczego

Temat o bieliźnie a więc warstwa pierwsza.
I na jeszcze niższe temperatury chyba lepsza jest opcja ubierania warstwami.
Nawet na nogi... bielizna i coś jeszcze :mrgreen:
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#15
Jurek S napisał(a):Undecided Tam niby reklamują, że na temp od +10 do -10, ale zawsze to inaczej jak ktoś spraktykuje. No tak, na zdanie zmarzlucha nie ma co liczyć ;-) chociaż ja teraz też jeżdżę w podwójnych, ale własnie chciałbym coś pojedynczego.
Właśnie,właśnie Święta racja nie ma jak poczuć na własnym garbie.
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą
Odpowiedz
#16
Jurek S napisał(a):Undecided Tam niby reklamują, że na temp od +10 do -10, ale zawsze to inaczej jak ktoś spraktykuje. No tak, na zdanie zmarzlucha nie ma co liczyć ;-) chociaż ja teraz też jeżdżę w podwójnych, ale własnie chciałbym coś pojedynczego.

Jurek no właśnie to jest bielizna - żadnych właściwości powstrzymujących wiatr - na rower tylko jako pierwsza warstwa.

Małe sprostowanie: dopiero po obejrzeniu zdjęć winny jestem przeprosiny brubeckowi tez mam ten sam model i rzeczywiście się nie zestarzał - pomyliłem marki to Hi-Tech wygląda jakby miał wytrzymać max dwa sezony.[/quote]
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#17
Brubeck
aktualnie używam koszulki z długim rękawem - na to kolejna z krótkim,na wierzch bluza z membraną.jest ciepło,a nawet za ciepło.

Co do jakości to nic nie obciera,szwy nie kłują,jak w niektórych firmach
bardzo szybko schnie i nie rozciąga się po wypraniu.
Po za tym Brubeck to firma z całkowity polskim kapitałem,jeśli to komuś robi różnice :lol:
http://www.strava.com/athletes/3665850
Jest źle gdy nie jeździ się Big Grin


Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości