Strony (4):    1 2 3 4   
makary   15-02-2014, 10:18
#21
Witam moja propozycja na powrót ok 120-130km
Ze zwierzyńca proponował bym wyjazd na Sochy Szozdy później starą drogą na Tereszpol później przez stary most i droga przez pola na wzgórze Polak cofnąć się w stronę Zwierzyńca i starą drogą dojechać do Lipowca gdzie są fajne wąwozy (ale tam jeździłem z 10 -15 lat temu tak więc nie wiem czy ciągle jest tam tak fajnie) później powrót do Panasówki i powrót albo przez Tereszpol Bukownicę albo Panasówka Hedwiżyn. Z Hedwiżyna można wybrać się na Dyle Wolę Kątecką Rzeczyce Sokołówka (przez pola) do Frampola a dalej na Lublin w Wysokim na Stara Wieś Bychawę Lublin.
No i oczywiście w każdym momencie można odbić gdzieś w bok do lasu a lasy są w okolicach Biłgoraja wręcz stworzone pod rower piachy błota troszkę ubitych dróg trawiastych płytkie wąwozy skarpy i wszystko co można sobie wymarzyć
No teraz pozostaje nam tylko ustalić termin. Mi weekendy pasują tylko muszę dwa ygodnnie wcześniej znać termin Smile
Pozdrawiam Marcin
Ps. Koło zwierzyńca jest mała winnica przy polu namiotowy z cenami bardzo ale to bardzo przystępnymi Tongue muszę tylko od kumpla wsiąść namiary
Pozdrawiam
Ps2.
Link do trasy Zwierzyniec - Lublin W okolicach tereszpola trasa uproszczona bo niewiem jak na tej stronie poprowadzić trase po polnych ścierzkach - miedzach
Pozdrawiam
Ps3.
Fotka ze starego mostu
Stary most
Pozdrawiam
Jurek S   15-02-2014, 16:35
#22
Tak sobie myślę, że darowalibyśmy sobie tego zawijasa (trochę szkoda Florianki i koników) i pojechalibyśmy tak jak rysujesz przez Sochy, Szozdy, Bukownicę, Ignatówka, aż do Woli Kąteckiej. Później zmiana. Na Wolę Radzięcką, Abramów, Goraj, żeby ominąć jak my to mówimy międzystanową. :-) Dalej Chrzanów, Otrocz, Zdziłowice, Batorz, Stawce, Sara Wieś, Bychawa. No i oczywiście powrót z Bychawy naszą ulubioną drogą przez Zdrapy, Bychawki. Jak będę miał chwilę to wyrysuję i zobaczymy ile to przewyższeń :-? . Generalnie raczej będziemy unikali wjeżdżania w pola czy ścieżki leśne bo w tych lasach Roztoczańskich to piachy po pachy. A z sakwami i na długą trasę to nieco kłopotliwe. :-o Trochę się tam nakręciłem mieszkając 11 lat w Zwierzyńcu. :-D

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
makary   15-02-2014, 18:48
#23
Jurek S napisał(a):Tak sobie myślę, że darowalibyśmy sobie tego zawijasa (trochę szkoda Florianki i koników)
Właśnie ten zawijas jest poto żeby zwiedzić floriankę Tongue
Pozdrawiam
Mariobiker   15-02-2014, 21:12
#24
Jurek S napisał(a):Generalnie raczej będziemy unikali wjeżdżania w pola czy ścieżki leśne bo w tych lasach Roztoczańskich to piachy po pachy. A z sakwami i na długą trasę to nieco kłopotliwe.
I to chciałem przeczytać :mrgreen:

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Jurek S   15-02-2014, 22:32
#25
makary napisał(a):
Jurek S napisał(a):Tak sobie myślę, że darowalibyśmy sobie tego zawijasa (trochę szkoda Florianki i koników)
Właśnie ten zawijas jest poto żeby zwiedzić floriankę Tongue
Pozdrawiam

Tak myślałem. :-D Ale lepiej jest pojechać bezpośrednio gościńcem Florianieckim od Stawów Echo, a w Górecku Starym wykręcić na Tereszpol. Ten asfalt ze Zwierzyńca na Józefów jest mało ciekawy. A jeżeli nie poprawili tam nawierzchni to pewnie jest tragiczny. Ale ponieważ chciałbym zahaczyć o Chrzanów i Batorz to raczej z Florianki zrezygnujemy.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
makary   08-04-2014, 09:05
#26
Witam
Jurek miałeś wyrysować mapki.
a tak na marginesie o jaki jest zakładany czas na przejazd bo za szosowym rowerem na trekingowym nie wiem czy nadążę.
Pozdrawiam
Makary
Jurek S   08-04-2014, 09:19
#27
makary napisał(a):Witam
Jurek miałeś wyrysować mapki.
a tak na marginesie o jaki jest zakładany czas na przejazd bo za szosowym rowerem na trekingowym nie wiem czy nadążę.
Pozdrawiam
Makary
Makary, spokojnie tu nikt na szosowym rowerku nie odważy się przyjechać :-P . Już ja to gwarantuję :-D To będzie dwudniowa wyprawa z sakwami. Coraz bardziej przymierzam się na termin 9-10 sierpnia.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
makary   13-06-2014, 10:54
#28
Witam
Wreszcie skończyłem składać rowerek i mogę na poważnie planować wyjazdySmile
Widzę że wypad został wpisany w terminarz na 9-10 08 2014 Smile
czy jest już ustalona trasa nocleg itp. ??
przydało by się wcześniej spotkać aby się poznać (bo ja jestem całkiem nowy w społeczności tego forum) i razem pojeździć. może byśmy zaplanowali jakiś wypad w niedzielę 15 08 2014 może jakąś ciekawą trasą w stronę Bychawy. czekam na propozycję
Pozdrawiam
Makary

Mój dziadek mawiał, że w szkole najważniejsze są dwa przedmioty - przysposobienie obronne, żeby nauczyć się strzelać, i historia, żeby wiedzieć, do kogo. A. Pilipuk - Reputacja 
Jurek S   13-06-2014, 11:09
#29
makary napisał(a):Witam
Wreszcie skończyłem składać rowerek i mogę na poważnie planować wyjazdySmile
Widzę że wypad został wpisany w terminarz na 9-10 08 2014 Smile
czy jest już ustalona trasa nocleg itp. ??
przydało by się wcześniej spotkać aby się poznać (bo ja jestem całkiem nowy w społeczności tego forum) i razem pojeździć. może byśmy zaplanowali jakiś wypad w niedzielę 15 08 2014 może jakąś ciekawą trasą w stronę Bychawy. czekam na propozycję
Pozdrawiam
Makary
No bardzo się cieszę makary, że wyrażasz chęć spotkania się, ale chyba zupełnie nie czytasz forum :mrgreen:
My cały czas jeździmy, spotykamy się. Jutro jest wyjazd, w niedzielę nawet dwa wyjazdy. Tylko przyjeżdżać :-D

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
makary   13-06-2014, 11:32
#30
Szczerze powiedziawszy jeszcze jakoś nie mogę się zorientować w strukturze forum Smile ale poszukam na niedzielę coś ciekawego Pozdrawiam

Mój dziadek mawiał, że w szkole najważniejsze są dwa przedmioty - przysposobienie obronne, żeby nauczyć się strzelać, i historia, żeby wiedzieć, do kogo. A. Pilipuk - Reputacja 
Strony (4):    1 2 3 4   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.