Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
23.12, g.19 Brama Krak. - Śledzik rowerowy
#11
Dziękuję za "Śledzika" na bogato :mrgreen: i życzę Wszystkim Wesołych Świąt :-)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#12
KermitOZ napisał(a):tylko w tym roku wyjątkowo sucho

Wbrew opiniom głoszonym przez przez znanego nam ostatnio "nieobecnego", nie było chlania i obżarstwa :-P
No może poza opłatkiem, który został spożyty do ostatniego okruszka.
Było dobre słowo Prezesa (raz w roku ponoć można), miłe towarzystwo i atmosfera.
I były kolędy :-D
Dziękuję tym, którzy byli oraz wszystkim, którym przedświąteczne obowiązki nie pozwoliły na wspólne spotkanie.
Wiem, że myślami wszyscy w ten świąteczny czas jesteśmy gdzieś razem :-D
Spokojnego i radosnego świętowania dla wszystkich, których los zesłał na to forum :-D
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#13
Wesołych Świąt :!: ;-) .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#14
Wszystkiego najlepszego , Zdrowych Wesołych i Pogodnych Świąt .

PS. Widzę że Mariusze ( Mariox i Mariobiker ) przesiedli się na większe koła pierwszy sprawił sobie 29 a drugi zrobił sobie hybrydę 28cali + góral :mrgreen:
szerokości i wielu wielu kilometrów na nowych (udoskonalonych) maszynach.
Odpowiedz
#15
Ja również dziękuję za miłe spotkanie w bardzo klimatycznym, niecodziennym miejscu.
Nie zgodzę się, że nie było obżarstwa - było na bogato. Nie było tym razem choinki ale opłatek, śledziki w kilku wydaniach, barszczyk i mnóstwo słodkości.

Dołączam się do życzeń dla całego RL: Zdrowych, spokojnych świąt i spełnienia marzeń w Nowym Roku oraz wielu wspólnie i bezpiecznie przejechanych kilometrów.

Jeszcze moje foteczki
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#16
piotr73 napisał(a):PS. Widzę że Mariusze ( Mariox i Mariobiker ) przesiedli się na większe koła pierwszy sprawił sobie 29 a drugi zrobił sobie hybrydę 28cali + góral :mrgreen:
Widzę, że nic Ci nie umknie :mrgreen:
piotr73 napisał(a):szerokości i wielu wielu kilometrów na nowych (udoskonalonych) maszynach.
W imieniu Marioxa i swoim - dziękuję ;-)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości