Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy wypożyczalnia rowerów w lublinie ma sens
#11
W sierpniu (może być opóźnienie) ruszy rower miejski chyba faktycznie wypełni on tę niszę (o ile ona istnieje, bo tego nie wiemy).

Jeśli ktoś chce pojeździć rekreacyjnie to może wypożyczyć MTB na Słonecznym Wrotkowie.

Zwiedzanie miasta będzie możliwe na rowerze miejskim w systemie roweru miejskiego.

Takie zapytanie lepiej kierować na forum turystów Lublina lub forum studentów (którzy nie wzięli swoich rowerów).
Odpowiedz
#12
Sprawa nieaktualna, nie ma sensu taka impreza, już mi przeszła chęć robienia wypożyczalni.
Odpowiedz
#13
paweł1000 napisał(a):już mi przeszła chęć robienia wypożyczalni
no i masz chłopie jeden problem mniej ;-)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#14
paweł1000 napisał(a):Sprawa nieaktualna

no masz, a miałem zaproponować, żebyś popytał w hotelach, motelach i innych tego typu miejscach gdzie przyjeżdżają turyści i wybadał czy ludzie pytają o coś takiego. jeśli było jakieś zainteresowanie to dać namiary na siebie i czekać na klientów. cenę robisz konkurencyjną w stosunku do wypożyczalni miejskiej i procedura wypożyczenia musi być mniej skomplikowana niż w miejskiej
[Obrazek: stats.jpg] 
Odpowiedz
#15
szukałem właśnie informacji czy jest w Lublinie wypożyczalnia rowerów...

wątek dość stary i autor zrezygnował z pomysłu ale...
w tym roku spotkałem dwie osoby które w Lublinie chciały wypożyczyć rower, którym można pojechać za miasto... jedna nie znalazła, druga wypożyczyła w hotelu słaby rower(i nieprzygotowany), który zdecydowanie jej nie odpowiadał.
oboje to ludzie, którzy byli tutaj służbowo, mieszkają poza Pl i szukają po prostu okazji, do jazdy wszędzie a przylecieli samolotem więc nie zabierali ze sobą swojego sprzętu.

wczesną wiosną będę mieć prawdopodobnie gości, którym mimo, że okolice może dla lokalsów nie są jakieś szczególne i turystyka rowerowa lokalnie jest mniej promowana niż gdzieś indziej to chciałbym zobaczyć coś z nimi właśnie przy pomocy rowerów(nie miejskich), być może jest więcej tego typu potrzeb.

rynek czeka do na badanie, konkurencja śpi...
Odpowiedz
#16
sztru napisał(a):czy jest w Lublinie wypożyczalnia rowerów...

Lubelski Ośrodek Informacji Turystycznej i Kulturalnej w Lublinie ul. Jezuicka 1/3.
Ale jakie rowery mają na dzień dzisiejszy to już Musisz się dowiedzieć.

sztru napisał(a):mimo, że okolice może dla lokalsów nie są jakieś szczególne i turystyka rowerowa lokalnie jest mniej promowana niż gdzieś indziej

Oj chyba za mało zainteresowałeś się tematem :-P :-D

sztru napisał(a):rynek czeka do na badanie, konkurencja śpi...

Do jazdy po mieście to raczej trudno konkurować obecnie z LRM.
A rowery do dalszych wypadów poza miasto i w teren... może ktoś robił badania i dlatego nie ma takiej wypożyczalni.
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#17
Odkąd wymyślono rower składany można go spokojnie wziąć także w podróż :mrgreen:

Lubelski Rower Miejski wystartował dopiero 21 marca, także odwiedzający nie załapali się niestety.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości