Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
11.01.2014, godz.10.00, Biedronka Choiny
#51
A wiecie,że przy ul. Jarmacznej,to boczna ul.Kasprowicza bobry budują tamę.
Warto odwiedzić to miejsce,polecam.
Odpowiedz
#52
Zdzisław napisał(a):A wiecie,że przy ul. Jarmacznej,to boczna ul.Kasprowicza bobry budują tamę.
Warto odwiedzić to miejsce,polecam.
Zdzisławie, no to jak nic trzeba ustawkę szykować :mrgreen: Ale co ja widzę za oknem? Pada coś co przypomina śnieg :-P
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#53
Wszystko wskazuję na to ,że ta ustawka była ostatnią w przedłużającym się sezonie 2013 przed zimą. Do zobaczenia w nowym sezonie ;-)
Odpowiedz
#54
Jurek S,taki przelotny opad nie przeszkadza,zresztą są też dwugodzinne przejaśnienia, które można nawet indywidualnie wykorzystać.
Albo przełożyć na następny termin.
Odpowiedz
#55
Jurek S napisał(a):Ale co ja widzę za oknem? Pada coś co przypomina śnieg
Teraz śnieg z deszczem Undecided
piotr73 napisał(a):Wszystko wskazuję na to ,że ta ustawka była ostatnią w przedłużającym się sezonie 2013 przed zimą.
Może uda się jeszcze coś wykombinować (przy sprzyjającej pogodzie, oczywiście :-) )
Zdzisław napisał(a):taki przelotny opad nie przeszkadza,zresztą są też dwugodzinne przejaśnienia, które można nawet indywidualnie wykorzystać.
Pozostają jednak kałuże na jezdni z których samochody robią darmowy prysznic :-P
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#56
Polecam cykling na sali,albo trenażer w domu jak ktoś ma :oops:
http://www.strava.com/athletes/3665850
Jest źle gdy nie jeździ się Big Grin


Odpowiedz
#57
mariobiker napisał(a):
piotr73 napisał(a):Wszystko wskazuję na to ,że ta ustawka była ostatnią w przedłużającym się sezonie 2013 przed zimą.
Może uda się jeszcze coś wykombinować (przy sprzyjającej pogodzie, oczywiście :-)

Ja myślę , że powoli nadchodzi pora myśleć o nowym 2014 sezonie , ale jak tu rozpocząć nowy jak stary wciąż jeszcze trwa/trwał :->
Odpowiedz
#58
Zdzisław napisał(a):Jurek S,taki przelotny opad nie przeszkadza,zresztą są też dwugodzinne przejaśnienia, które można nawet indywidualnie wykorzystać.
Albo przełożyć na następny termin.
Zdzisławie nic nie przeszkadza, abyś zapodał taka ustawkę :-D

piotr73 napisał(a):Wszystko wskazuję na to ,że ta ustawka była ostatnią w przedłużającym się sezonie 2013 przed zimą. Do zobaczenia w nowym sezonie ;-)

Zdaje się Piotrze, że już w tym roku to mówiłeś :-P Do trzech (czterech ?) razy sztuka? ;-) I tak do wiosny.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#59
Wyjątkowo jak na tę porę roku wciąż czuję niedosyt jazdy na rowerze ( w poprzednich sezonach o tej porze roku przesiadałem się na narty i łyżwy i to mnie kręciło ) , a w tym sezonie jakoś inaczej tak samo jak z pogodą która jest zupełnie inna niż zazwyczaj o tej porze roku , niech już trochę zimy pobędzie i szybko przyjdzie wiosna , BO NIE MA TO JAK WIOSNA.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości