Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
11.01.2014, godz.10.00, Biedronka Choiny
#1
Zapowiada się, że do soboty pogoda jeszcze wytrzyma. Zapraszam więc na spokojne kółeczko. Tak dla odmiany do Nałęczowa przez Krasienin, Garbów, Przybysławice :-D
Dystans jak na załączonej trasie:
http://www.gpsies.com/mapOnly.do?fileId ... Leave=true
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#2
Jurek S napisał(a):Tak dla odmiany do Nałęczowa
Znowu ten Nałęczów i Nałęczów :-P
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#3
Proponuję po 20km skręcić w prawo i pojechać przez Osówkę i Leśce, dużo spokojniejszy odcinek i lepsza nawierzchnia. W Garbowie dobrze też ściąć przez Kol. Gutanów Smile Szerokości.
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#4
KermitOZ napisał(a):Proponuję po 20km skręcić w prawo i pojechać przez Osówkę i Leśce, dużo spokojniejszy odcinek i lepsza nawierzchnia. W Garbowie dobrze też ściąć przez Kol. Gutanów Smile Szerokości.

Dzięki, skorzystam. A w Garbowie to skręt na 30km? A później Gutanów, Paulinów i juz wg śladu czy całkiem na Czesławice. Gdzie będzie lepszy asfalt jeżeli jeździłeś tymi drogami?

damian.s napisał(a):
Jurek S napisał(a):Tak dla odmiany do Nałęczowa
Znowu ten Nałęczów i Nałęczów :-P
Wiesz Damianie, jak się te same rzeczy robi trochę inaczej to i smakują inaczej :-P
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#5
Jechałem tak: http://ridewithgps.com/routes/3875461, ale od 8,5km można spróbować równolegle do głównej (początek na pewno jest asfalt, później nie wiem, bo jeszcze nie próbowałem). Na większości wyrysowanej trasy jest nowy asfalt.

EDYCJA: Przez Czesławice to praktycznie teren, górala nawet szkoda takie dziury od Czesławic do Nałęczowa Wink

EDYCJA2: A jak się ma Stravę i zna odpowiednie narzędzie to sobie można nałożyć na mapę wszystkie tracki równocześnie i otrzymać siatkę wszystkich wycieczek z żądanego okresu, np. po przybliżeniu i zeskanowaniu moje szlaki w okolicach Garbowa z ostatnich 6 miesięcy wyglądają tak jak na załączonym obrazku. Pozdro dla Mraugośki Wink

[Obrazek: Stravapng_eprxshq.png]
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#6
To ja pojadę 12-ką jeszcze trochę dalej i wbiję się na Twoją trasę przed 6-tym km. Teraz na tym odcinku ruch na 12-tce pewnie jak na lokalnej drodze.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#7
Jurek uważaj !! W Nałęczowie można spotkać pijanych kierowców: http://vpx.pl/i/2014/01/07/Na%C5%82%C4% ... 1_2014.jpg Tongue Smile
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#8
KermitOZ napisał(a):Pozdro dla Mraugośki Wink

I ja pozdrawiam :-D
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#9
Jurek S napisał(a):Zapowiada się, że do soboty pogoda jeszcze wytrzyma.
Jeśli wytrzyma to chyba się skuszę ;-)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#10
Jak jedziecie w sobotę to poróbcie trochę zdjęć , a jak by się ustawka przesunęła na niedzielę to kto wie może wtedy i ja bym wdepnął jak pogoda wciąż byłaby łaskawa.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości